Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wpasował przetwornice koito D4S do lamp pod soczewki h7 jeżeli tak to gdzie montujecie przetwornice?

zalezy jakich rozmiarow sa te przetwornice ? ja swoje montowalem tak jak ori pod spodem lampy elegancko spasowaly:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koito d4s nie wchodzi pod lampe, tez sie zastanawiam gdzie zamontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodza. trzeba tylko odpowiednio wyciac lampę od dołu, dorobic zaslepke. uszczelnic skrecić i wyglada na profi robote. podobie jest z przetwornicami koito d2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najlepiej ciąć na rozklejonej lampie jeżeli będziemy bawić się np. dremelem. Lata tego gó... po całej lampie później:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem temat, przetwornice D4S zamontowałem w lampie, po odkręceniu czarnego dekielka dorobiłem ładne dekielki później wpasowałem we wnętrze lampy ale nie od spodu mimo tego że spody też miałem wyjęte. Przetwornicę zamontowałem przy soczewce od strony kierunkowskazu.

P.S macie może do sprzedania dekielek na prawą lampę właśnie do żarówki H7 z mijania ? Mogę podesłać foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOminik mógłbyś mi podesłać fotkę? Założyłem w końcu po paru miesiącach xenony, narazie przetwornice z braku czasu na montaz przypiąłem trytką za lampą, ale tak zostać nie może i zastanawiam się jak to zrobiłes bo mi nie chciała wejsc do srodka lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :) zrobię fotki. Powiem Ci że sporo się namęczyłem a ile cięcia było :D tylko ja nie robiłem tego dremelem a wypalałem wszystko lutownicą.

---------- Post dopisany 12-12-2012 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 00:26 ----------

Ja zamontowałem u siebie w ten sposób:

20121212232441775.jpg

Uploaded with ImageShack.us

miałem już wycięte dekielki od spodu. Teraz zamontowałem obok soczewki bo inaczej mi się nie mieściło. Macie jakieś uwagi do montażu może coś jest nie tak?

Żarnik montujemy pręcikiem do dołu czy do góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obijaja ci sie o nic? ja od spodu tez nie mialem dekielkow ale dorobilem je z kawalka plastiku pomalowalem i obsadzilem na silikonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :) zrobię fotki. Powiem Ci że sporo się namęczyłem a ile cięcia było :D tylko ja nie robiłem tego dremelem a wypalałem wszystko lutownicą.

---------- Post dopisany 12-12-2012 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 00:26 ----------

Ja zamontowałem u siebie w ten sposób:

http://img195.imageshack.us/img195/7310/20121212232441775.jpg

Uploaded with ImageShack.us

miałem już wycięte dekielki od spodu. Teraz zamontowałem obok soczewki bo inaczej mi się nie mieściło. Macie jakieś uwagi do montażu może coś jest nie tak?

Żarnik montujemy pręcikiem do dołu czy do góry ?

Ciekawe jak mocno *to sie bedzie grzac we wnetrzu lampy - przetwornica + palnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie się grzało ale czy myślisz że tak mocno że coś może się stać. D4S ma tylko 35W.

---------- Post dopisany 19-05-2013 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 21:19 ----------

Zamontowałem te przetwornice od toyoty d4s i kupiłem na allegro jakieś żarniki chińczyki HID. I tak na stacji diagnostycznej wysokość świateł jest ustawiona idealnie - w nocy z jakości świecenie nie jestem zadowolony w deszczu podobnie nie jest dobrze :/ co polecacie ? Zwykłe HIDY (nie cyfrowe) świeciły dwa razy lepiej niż ten zestaw. Doradźcie co zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie się grzało ale czy myślisz że tak mocno że coś może się stać. D4S ma tylko 35W.

---------- Post dopisany 19-05-2013 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 21:19 ----------

Zamontowałem te przetwornice od toyoty d4s i kupiłem na allegro jakieś żarniki chińczyki HID. I tak na stacji diagnostycznej wysokość świateł jest ustawiona idealnie - w nocy z jakości świecenie nie jestem zadowolony w deszczu podobnie nie jest dobrze :/ co polecacie ? Zwykłe HIDY (nie cyfrowe) świeciły dwa razy lepiej niż ten zestaw. Doradźcie co zrobić ?

poprostu kup ORI palniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fototstory i ogolnie poradnik... ja podchodziłem do tego 2 razy i niestety lampy wygrały ... za 1 razem wytrzymałem 10-15 minut a za drugim razem ponad godzine i ani drgnęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp z B6 jest o wiele wiele trudniejsze niż tych z B7. Możliwe że wynika to z wieku lamp B6 i twardości sylikonu na jaki zostały sklejone - w B6 bardziej przypomina plastik niż klej. B6 to trudny orzech do zgryzienia żeby rozszczelnić lampę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...