Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wpiales przypadkiem kostek odwrotnie? W sensie ta od dlugich co idzie to Ty dales do soczewki, a tą od soczewki do dlugich?

Sprawdz czy jak mrugniesz dlugimi, czy swieci wtedy z soczewki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mijania dzialaja normalnie wiec raczej dobrze wpiete

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dam na 150 stopniu i 5 minut to nic sie nie stanie z uchwytami ( nie opadna ) :wink4: Wyjmowaliscie ze srodka bebechy elektryczne :mysli:

ja malowalem swoje ale b7 i dalem na 80 -90stopni i po 8 minutach mozna juz odkleic xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może trochę nie na temat. Ale czy odblyśniki z h7 podejdą do lamp xenon w a4 b6? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. A mam lampy xenon z czarnymi odbłyśnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie podejda, bo mocowania na zarnik/zarowke sa inne przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem na etapie rozklejania lamp kto mi powie czy już dalej czy bliżej jade sposobem Opalarka + płaski śrubokret podgrzewam ten czarny plastik i odginam do góry pod nim ukazał się klej ktory zdrapuje i wtedy przezroczysty klosz ktory chyba od wewnatrz też jest przyklejony a wyjąć go ni chu*a trzyma się teraz zapewne musze podginać przezroczysty klosz zgadza sie?

1254a889d15ea881med.jpg
661b452dcc313d51med.jpg


SUUUKCES :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan: pierwszej LAMPY dwie i pół godziny :)

3356211d0a76d7famed.jpg

Ale mam 1 pytanie jak zdjąć te chromy ? tam gdzie xenon i światła "długie" i postojowe?? próbowałem juz lekko ciągnąc ale nie idzie a boje sie mocniej aby nie połamać

76f4bc8e70b32938med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolnierz lampy zmasakrowales chyba najbardziej, jak to tylko mozliwe :D

Nie odginaj go az tak i w tak krotkich odstepach, jego podwazaj jak najmniej sie da i wbijaj srubokret pod klosz i podwazaj w tamtym miejscu, bo to ono trzyma. Podejrzewam, ze przy skladaniu lampy nie uda Ci sie ladnie tego kolnierza wyprofilowac, ale powodzenia :) a odnosnie zdejmowania chromow, to musisz wyjac ten caly element z odblysnikami, od drugiej strony masz srubki - musisz je poodkrecac i bedziesz widzial zaczepy tego chromu dookola soczewki. Jak juz lampy porozbierales to nie zapomnij o wyczyszczeniu soczewek/odblysnikow ;) pochwal sie, jak przebiegaja dzialania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolnierz lampy zmasakrowales chyba najbardziej, jak to tylko mozliwe :D

Nie odginaj go az tak i w tak krotkich odstepach, jego podwazaj jak najmniej sie da i wbijaj srubokret pod klosz i podwazaj w tamtym miejscu, bo to ono trzyma. Podejrzewam, ze przy skladaniu lampy nie uda Ci sie ladnie tego kolnierza wyprofilowac, ale powodzenia :) a odnosnie zdejmowania chromow, to musisz wyjac ten caly element z odblysnikami, od drugiej strony masz srubki - musisz je poodkrecac i bedziesz widzial zaczepy tego chromu dookola soczewki. Jak juz lampy porozbierales to nie zapomnij o wyczyszczeniu soczewek/odblysnikow ;) pochwal sie, jak przebiegaja dzialania ;)

no zmasakrowałem :facepalm: ale nie widziałem innej opcji żeby śrubokręt wsadzić pod ten biały klosz nie wiem jak ty ale ja mam klej tam tu gdzie jest łączenie kołnierz klosz od góry i pod spodem też jest klej i musiałem wsadzić tam jakoś ten śrubokręt aby to odkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma tam klej ;) czarny plastik trzeba podwazac najmniej to mozliwe i jak tylko jest dojscie, zeby wbic sie pod klosz to sie wbijasz, podgrzewasz dalej i jedziesz srubukretem. Moze ktos inny kto ma w tym wprawe zdradzi jakis fajny patent, by lampe jak najmniej zdeformowac ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dziś koniec ;/ poległem na chromach za cholerę nie mogę tego ustrojstwa zdjąć tak jak radziłeś wykręciłem żarówki i faktycznie tam gdzie jest postój i drogowe na dole są takie jakby zawiasiki co je trzymają ale niczym tam nie mogę dojść próbowałem nożem płaskim śrubokrętem no nic nie idzie ;//// będę musiał spróbować jakimś haczykiem od zewnętrznej strony złapać i do góry i do siebie może puści te lampy to faktycznie masakra ale muszę skończyć jak zacząłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam te chromy od dolu w miejscach zaczepow podwazalem i zeszly jeden tylko mialem problem bo obudowa przeszkadzala to wyjolem calosc z obudowy , a co do rantow to ni w pizzz nie idzie nie rozwalic tych rantow zeby ten klosz zdjac , rada jak bedziesz skladal mega podoginaj od dolu lampy ranty i uwazaj na zaczepy slizgow jak malo podoginasz ranty nie wskacza ci w prowadnice w aucie i ujebiesz sie jak nie powiem kto zeby lampy wsadzic idealnie

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem na etapie rozklejania lamp kto mi powie czy już dalej czy bliżej jade sposobem Opalarka + płaski śrubokret podgrzewam ten czarny plastik i odginam do góry pod nim ukazał się klej ktory zdrapuje i wtedy przezroczysty klosz ktory chyba od wewnatrz też jest przyklejony a wyjąć go ni chu*a trzyma się teraz zapewne musze podginać przezroczysty klosz zgadza sie?

1254a889d15ea881med.jpg

661b452dcc313d51med.jpg

SUUUKCES :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan: pierwszej LAMPY dwie i pół godziny :)

3356211d0a76d7famed.jpg

Ale mam 1 pytanie jak zdjąć te chromy ? tam gdzie xenon i światła "długie" i postojowe?? próbowałem juz lekko ciągnąc ale nie idzie a boje sie mocniej aby nie połamać

76f4bc8e70b32938med.jpg

Chłopie ładnie zmasakrowałeś te lampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety :facepalm: z drugą lampą juz nie popełniłem tego błędu natomiast ta pierwsza paruje i tu mam problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wypada kupić tubę masy do wklejania szyb i dobrze okleić tą hańbę. Czasami pierwsze razy tak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fafnasty - a Ty na co sklejasz?

Sikalastomer 710 - nada sie ?

OK8Ckd7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dorobisz spinki to klej butylowy może być. Jak niezepniesz klosza z obudowa to przy kleju butylowym od ciepła lampa się rozlezie. Uzyj kleju poliuretanowegoze szczeliwem , jest rzadszy od kleju do szyb lepiej wkleja klosz w obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinki np jakie, z czego ? Zaciskalem kiedys lampe dookola trytytkami do momentu wystygniecia kleju. A ten poliuretanowy ze szczeliwem to konkretnie jaki, nazwa, marka ? Chyba, ze macie patenty nie do zdradzenia to luzik, zrozumie sie ;) po sklejeniu takim poliuretanowym istnieje pozniej kiedys mozliwosc ponownego, w miare latwego rozklejenia takiej lampy jakby co, czy nie bardzo juz ?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...