Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Obieg zamknięty


izariz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W momencie włączenia obiegu zamkniętego, włącza się również klima. Czy możliwe jest rozdzielenie tych dwóch funkcji, tak aby sprężarka nie włączała się po włączeniu obiegu zamkniętego? Natomiast przy włączeniu nawiewu na przednią szybę (odparowanie) klima włącza się również, ale to jest według mnie normalne, ponieważ nadmuc**je suche powietrze. Poza tym wszystko chodzi bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest rozdzielenie tych dwóch funkcji, tak aby sprężarka nie włączała się po włączeniu obiegu zamkniętego?

Po włączeniu ob. zamkniętego wyłącz klimę - śnieżynka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie włączenia obiegu zamkniętego, włącza się również klima

tak musi byc bo jak załancza sie obieg zamkniety to szybko ci szybki zaparuja a z klima nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że jest to możliwe, aby włączać obieg zamknięty bez załączania klimy. Miałem tak już raz jak mi się klima coś pierni...ła. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podepnę się pod temat. Czy normalnym jest, że gdy włączam guzikiem obieg zamknięty, następnie jeżdżę samochodem na włączonym obiegu zamkniętym, gaszę silnik, uruchamiam silnik ponownie a obieg zamknięty jest wyłączony mimo iż go nie wyłączałem. Tak jakby sterownik klimatyzacji nie miał pamięci włączonego obiegu zamkniętego ? Czy może coś z kodowaniem klimatyzacji mam pomieszane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podepnę się pod temat. Czy normalnym jest, że gdy włączam guzikiem obieg zamknięty, następnie jeżdżę samochodem na włączonym obiegu zamkniętym, gaszę silnik, uruchamiam silnik ponownie a obieg zamknięty jest wyłączony mimo iż go nie wyłączałem. Tak jakby sterownik klimatyzacji nie miał pamięci włączonego obiegu zamkniętego ? Czy może coś z kodowaniem klimatyzacji mam pogmatwane ?

tak to normalne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj się wypowiem na temat tego obiegu zamkniętego z włączoną klimą, miałem tak że szło wyłączyć klimę przy obiegu zamkniętym, ale po pewnym czasie gdy naprawiałem rozrusznik odłączyłem akumulator i już później nie szło wyłączyć klimy przy włączonym obiegu wewnętrznym. I wtedy mnie naszło że to musiało się kodowanie skasować po odłączeniu akumulatora wtedy odszukałem na forum jakie mam mieć kodowanie i zmieniłem i od tamtego czasu cieszę się możliwością wyłączenia klimy przy obiegu wewnętrznym. Myślę że dość jasno to opisałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę wyłączyć klimę bez względu na obieg, ale automatycznie się włącza jak się włącza obieg wewnętrzny. I nic nie było gmerane.

A i takie sprostowanie, klima nie nadmuc**je suchego powietrza. tylko zbiera wilgoć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...