Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w Bydgoszczy za element lakiernicy biorą 200-400 zł :shocked:

wole 200pln zaplacic wiecej w babicach niz dymac do bydgoszczy lub bawic sie w wysylanie tam kurierem ;)

Opublikowano

no to zrozumiałe... ale rzeczywiście, w stolicy są znaacznie wyższe ceny... już nie pierwszy raz się o tym przekonuję.. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no to zrozumiałe... ale rzeczywiście, w stolicy są znaacznie wyższe ceny... już nie pierwszy raz się o tym przekonuję.. :thumbdown:

Zależy czego. Materiały budowlane tutaj są tańsze niż gdzie indziej w Polsce.

Ucinając OT, niniejszym prezentuję dzisiejszy etap modyfikacji:

- zamontowany tylny zderzak S-Line/TTS z dokładką od 3.2V6

- dodany parktronik

- zamontowany sportowy wydech wraz ze ściętymi końcówkami 100mm (pięknie popiarduje przy zmianie biegów skrzynią s-tronic)

IMG_1526.jpg

Opublikowano

co to za wydech ?

Opublikowano
  • Autor

co to za wydech ?

Komplet Ulter.

Opublikowano

jaka średnica? nagraj coś.. :gwizdanie:

Opublikowano

no rewelacja :) tylko teraz jakas 19 cali :)

Opublikowano
  • Autor

no rewelacja :) tylko teraz jakas 19 cali :)

Mocno zaczynam wątpić w te 19". Dzisiaj wracając od tłumikarzy przyjebałem w dziurę na moich 18" i zabolało. Całe szczęście, fela wytrzymała ale na 19" na pewno by nie było tak słodko.

Opublikowano

jak zwykle gratki furacza

Opublikowano

super wygląda :good:

Opublikowano
  • Autor

jaka średnica? nagraj coś.. :gwizdanie:

Lochy 100mm. Przy okazji wypróbowałem kamerkę GoPro z przyssawką i popełniłem na szybko coś takiego :)

Odtwarzanie dozwolone tylko na dobrych głośnikach lub słuchawkach.

Gówniany głośniczek laptopa nie odda efektu :no:

Opublikowano

pewnie nikt nie ma tu takich :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ooo ładnie buczy :good:

standardowe 2.0 tfsi brzmi jak dajsel ale teraz malinka

jak będziesz u oniaka daj znaka wpadnę obejrzeć i posłuchać :wink4:

Opublikowano

pewnie nikt nie ma tu takich :polew: :polew: :polew:

oj tam oj tam... daje ognia :) szcególnie powyżej 1/3 głośnosci... sąsiedzi słyszeli na pewno jak gra TT z Ulterem :P

Opublikowano

ale żeś filma ukręcił :) he spojler fajny szkoda że tylko raz się otworzył do filmiku :polew: i więcej nie będzie :polew: Ps. bo trzeba przekroczyć magiczną prędkość 120km/h :kox:

Opublikowano
  • Autor

bo trzeba przekroczyć magiczną prędkość 120km/h :kox:

Coś co Twoim nigdy nie będzie możliwe bo by trytytki pospadały :tongue4:

BTW: Poprawiłem filmik bo coś nie banglał. Teraz jest OK.

Opublikowano

Piotrek jak TY trzymasz ręce na tej kierownicy :bicz3: :bicz3: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Piotrek jak TY trzymasz ręce na tej kierownicy :bicz3: :bicz3: :polew: :polew:

Wiem, pracuję nad tym ale ciężko się pozbyć złych nawykow.

Opublikowano

podjedź do wróbla - szybko się oduczysz :wink4:

fajnie zmontowany filmik :good:

jak z tym wydechem w końcu - kompletny zrobiłeś, czy tylko końcówki - bo jeśli same końcówki to efekt bardzo dobry :wink4:

Opublikowano
  • Autor

podjedź do wróbla - szybko się oduczysz :wink4:

fajnie zmontowany filmik :good:

jak z tym wydechem w końcu - kompletny zrobiłeś, czy tylko końcówki - bo jeśli same końcówki to efekt bardzo dobry :wink4:

Nie, no same końcowki nie poprawiają raczej dźwięku. No chyba że z jakąs blaszką pierdząca z Tesco :)

Ostatni tłumik zastąpilem sportowym z wyjściem na dwie strony (wcześniej była dwururka po jednej). Dodatkowo końcowki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.