Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spotkałem tego ttrs'a na światłach kiedyś - fajna sztuka :wink4:

Opublikowano

Przy tej masie i z FWD to juz faktycznie te 270KM musi d.... urywac.Gratki , ladne kreski :cool1:

Opublikowano

Takie pytanie mam, czy żeby shamować TT quattro to trzeba mieć jakąś specjalną hamownię? :P Bo widzę, że jak byś miał quattro to by był lekki problem u Rogala

Opublikowano

Rogal już dawno ma hamownię 4x4, młody forum nie czytasz :polew:

Malik, dzisiaj widziałem w Poznaniu podobne TT, raczej golas ale w porównaniu do 1st gen. to zewnętrznie dosyć spaśne auto, im jaśniejsze tym wygląda na większe

Opublikowano

Czytam czytam, zobacz na to zdjęcie to będziesz wiedział o co mi chodzi :D :

IMG_1694.jpg

Opublikowano

Czytam czytam, zobacz na to zdjęcie to będziesz wiedział o co mi chodzi :D :

IMG_1694.jpg

Młody, ale te rolki są regulowane wzdłużnie... :rolleyes:

Opublikowano

Czytam czytam, zobacz na to zdjęcie to będziesz wiedział o co mi chodzi :D :

IMG_1694.jpg

Młody, ale te rolki są regulowane wzdłużnie... :rolleyes:

i Malik ma ośke

Opublikowano

Czytam czytam, zobacz na to zdjęcie to będziesz wiedział o co mi chodzi :D :

IMG_1694.jpg

Młody, ale te rolki są regulowane wzdłużnie... :rolleyes:

dokladnie

:facepalm:

:polew:

Opublikowano
Takie pytanie mam, czy żeby shamować TT quattro to trzeba mieć jakąś specjalną hamownię? tongue Bo widzę, że jak byś miał quattro to by był lekki problem u Rogala

W haldexie odpinasz wtyczkę i hamujesz ośkę :D

Opublikowano

Czytam czytam, zobacz na to zdjęcie to będziesz wiedział o co mi chodzi :D :

IMG_1694.jpg

Młody, ale te rolki są regulowane wzdłużnie... :rolleyes:

dokladnie

:facepalm:

:polew:

Aha :D No ta tylna to mi nie wygląda na regulowaną ale może przednia jest :P

A co do tego, że Malik ma ośkę to wiem

Opublikowano

Takie pytanie mam, czy żeby shamować TT quattro to trzeba mieć jakąś specjalną hamownię? :P Bo widzę, że jak byś miał quattro to by był lekki problem u Rogala

rolki są ruchome spokojnie :)

Opublikowano

Malik nagraj jakiś filmik, bardzo jestem ciekaw jak to jedzie.

Opublikowano
  • Autor

Malik nagraj jakiś filmik, bardzo jestem ciekaw jak to jedzie.

Spoko, zrobie wyczerpujaca dokumentacje video za 2-3 tygodnie. Potrzebuje specjalne uchwyty do GoPro :)

Opublikowano

Miłego wypoczynku! :)

I czekamy na filmik.

Opublikowano

Malik nagraj jakiś filmik, bardzo jestem ciekaw jak to jedzie.

Spoko, zrobie wyczerpujaca dokumentacje video za 2-3 tygodnie. Potrzebuje specjalne uchwyty do GoPro :)

I to mi się podoba! Inni by wzięli telefon, żeby tylko było widać zarys prędkościomierza (bez liczb) i by nagrali, a tutaj musi być profeska :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

malik q...a nowe foty w pierwszym poście niszą psychę- było śliczne autko ale teraz jest mega mega :banan3: :banan3: i soft

Opublikowano

Aha :D No ta tylna to mi nie wygląda na regulowaną ale może przednia jest :P

wystarczy aby jedna oś była ruchoma , mozna wtedy skraca/wydłużać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny etap. Dolot Neuspeed P-Flo zamontowany.

IMG_2268.jpg

Pełne Plug&Play. Przygotowane idealnie miejsce na oryginalną przepływkę. W tle widoczna osłona termiczna.

IMG_2271.jpg

Wypadałoby jeszcze osłonić stożek ładną puszką żeby nie łykał gorącego powietrza z komory silnika. Chyba zawitam znowu w sporttig.pl :)

IMG_2272.jpg

Korekta programu niebawem.

Opublikowano

z fajnej blachy polerowanej osłonka by się przydała, racja, słychać jakąś zmianę dźwięku na tym stożku ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.