Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, muszę przyznać że świetnie się to auto prezentuje :good:

Opublikowano
:shocked: Super! :good:
Opublikowano
  • Autor

ladne kreski :naughty:bez badziewnej zolci :good:

ori to ori :good:

Opublikowano

Do zmiany lamp trzeba demontować zderzak ?? :naughty: Lampy zajebiaszcze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Do zmiany lamp trzeba demontować zderzak ?? :naughty: Lampy zajebiaszcze :kox:

Nie, to nie B7. Odkręcasz 3 śrubki i wyjmujesz lampę. Zamiana i kodowanie zajęły mi 15 minut :)

Opublikowano

ahh piękna .... malik gratulacje :good:

co teraz w planach ?

Opublikowano
  • Autor

ahh piękna .... malik gratulacje :good:

co teraz w planach ?

Muszę w końcu zrobić osłonę filtra stożkowego. Ciągle nie mogę się do tego zabrać.

Dodatkowo wracam do koncepcji wydechu TTS. Czyli podwójne dwururki. Odpowiednia dokładka już zakupiona. Obecne lochy 100mm są za toporne.

Zastanawiam się też nad czujnikiem światła i deszczu żeby bardziej zautomatyzować pracę przednich lamp. W tej chwili xenony trzeba włączać ręcznie gdy zapada zmrok albo wjeżdża się do tunelu.

Pozostaje tez temat zmiany kół. Ale to pewnie dopiero na wiosnę.

Opublikowano
Czyli podwójne dwururki

Przerost formy nad treścią , jeśli już cie wq te lochy to wymień na mniejsze .

ledy koxik :)

Opublikowano

wg mnie najfajniejsze i najlepiej zmodzone autko jakie miałeś - może dlatego że już seria fajnie wygląda

Opublikowano

wg mnie najfajniejsze i najlepiej zmodzone autko jakie miałeś - może dlatego że już seria fajnie wygląda

Nie widziałeś astry gsi zmodzonej przez Malika :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

malik, a co z tymi pomiarami na stozku - robiles juz?

Opublikowano
  • Autor

malik, a co z tymi pomiarami na stozku - robiles juz?

Rogal przed urlopem nie dał rady zmierzyć.

Po powrocie obiecał mnie gdzieś wcisnąć.

Opublikowano

Dodatkowo wracam do koncepcji wydechu TTS.

i to jest sluszna koncepcja - auto nabierze spojnosci. Super ze zadnych modulow nie trzeba bylo dokladac :cool1:

To moze jeszcze nowy grill w poziome chromy? - tak zebys sie nie nudzil i mial co robic? ;)

Opublikowano

Super te ledy :kox:

Opublikowano

W tej chwili xenony trzeba włączać ręcznie gdy zapada zmrok albo wjeżdża się do tunelu.

no faktycznie dramat :bag:

Muszę w końcu zrobić osłonę filtra stożkowego.

poka komore silnika :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W tej chwili xenony trzeba włączać ręcznie gdy zapada zmrok albo wjeżdża się do tunelu.

no faktycznie dramat :bag:

Moskal a co się dziwisz, tu ma być wszystko automatic fantastic :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

W tej chwili xenony trzeba włączać ręcznie gdy zapada zmrok albo wjeżdża się do tunelu.

no faktycznie dramat :bag:

Moskal a co się dziwisz, tu ma być wszystko automatic fantastic :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Pierd***** jak potłuczeni i się nie znacie :naughty:

Czujnik deszczu i światła to bardzo fajna sprawa. Wiem, bo sobie coś takiego na ori gratach z B7 wyrezałem :kox:

Czujnik deszczu fajnie integruje się ze sterowaniem wycieraczkami a czujnik światła ze sterowaniem światłami DRL/mijania i lusterkami fotochromatycznymi (wewnętrznym i zewnętrznymi)

====

Malik, robiłeś rozeznanie co trzeba wymienić przy takim modzie? Przednia szyba? MCE?

Opublikowano

Czujnik deszczu i światła to bardzo fajna sprawa.

Dokładnie, jazda autostradą z czujnikiem deszczu super sprawa, można się skupić na zapier... a nie na wachlowaniu manetką, bo już przestało padać, ale droga jeszcze mokra.. :wink4:

Opublikowano

Czujnik deszczu i światła to bardzo fajna sprawa.

Dokładnie, jazda autostradą z czujnikiem deszczu super sprawa, można się skupić na zapier... a nie na wachlowaniu manetką, bo już przestało padać, ale droga jeszcze mokra.. :wink4:

A test zdaje w 100% gdy niespodziewanie auto jadące z przeciwka/przejeżdżające sąsiednim pasem wjeżdżając w kałużę ochlapie nam przednią szybę dokumentnie ... :evil: Przy większych prędkościach efekty mogą być bardziej niż opłakane :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.