Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu tylko uwazaj zeby instalacja ci sie nie spalila :polew: :polew: bo pan z daewoo cos juz o tym wiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a moze dzisiaj bysmy sie spykneli???? :gwizdanie: ,seba radio w lodzi od reki mozesz dostroic na Przybyszewskiego tam gdzie byl stary polmos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom tam powinni co to zrobic bez problemu[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 16:22_________________________________________________to co dzisiaj nic nie bedziemy organizowac???? :mysli: bo jutro ma caly dzien padac byc jeszcze gorzej niz dzisiaj ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowni koledzy,

doczytałem na wcześniejszej stronie forum, że być może zlecicie się jutro tj. w niedzielę pod Realem. Jeśli tak to chętnie też bym podjechał pogadać, podpytać i takie tam.

Pod Realem tzn. na Włókniarzy.

Pozdrawiam wszystkich :hi:

Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na Port Łódź podjedziecie - nie ukrywam, że miałbym blisko na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty juz nie kombinuj :tongue4: nie dlugo nas pod brame do siebie zaprosisz zeby miec blisko :decayed: mysle ze pod manu bedzie ok :good: jakas zmiana nastapi tylko o ktorej :gwizdanie:????? a tak z innej beczki :naughty: panie bartku kiedy zobaczymy filmy????? :mysli: bardzo jestm ich ciekawy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty juz nie kombinuj :tongue4: nie dlugo nas pod brame do siebie zaprosisz zeby miec blisko :decayed: mysle ze pod manu bedzie ok :good: jakas zmiana nastapi tylko o ktorej :gwizdanie:????? a tak z innej beczki :naughty: panie bartku kiedy zobaczymy filmy????? :mysli: bardzo jestm ich ciekawy :kox:

Mogę je wstawić na upload jakiś, bo na yt nie chcą chodzić, o czym już pisałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dawaj wstaw na uploada to zaraz sciagne bo gralem w nich 1-planowa role :tongue4::polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________a powiedz mi bo ty pewnie bedziesz wiedzial ilu barowy jest czujnik cisnienia oleju w B5 1.6 benzyna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dawaj wstaw na uploada to zaraz sciagne bo gralem w nich 1-planowa role :tongue4::polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________a powiedz mi bo ty pewnie bedziesz wiedzial ilu barowy jest czujnik cisnienia oleju w B5 1.6 benzyna :mysli:

podejrzewam, ze 4-ro, ale głowy za to nie dam;/[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:56_________________________________________________http://www.speedyshare.com/files/21648115/MOV00637.3GP - tutaj krótki materiał z komórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wiesz jaki kolor jest???? dawaj linka to sobie pobiore filmiki :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:59_________________________________________________a co z reszta????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam..... :decayed: ale i tak chyba bedzie lepiej jak wrzucisz na uploada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale ja nie mam kota ;( i czerwonego autka :sorry::wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...