Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzychu tylko uwazaj zeby instalacja ci sie nie spalila :polew: :polew: bo pan z daewoo cos juz o tym wiem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a moze dzisiaj bysmy sie spykneli???? :gwizdanie: ,seba radio w lodzi od reki mozesz dostroic na Przybyszewskiego tam gdzie byl stary polmos :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmm przybyszewskiego stary polmos powiadasz

Opublikowano

nom tam powinni co to zrobic bez problemu[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 16:22_________________________________________________to co dzisiaj nic nie bedziemy organizowac???? :mysli: bo jutro ma caly dzien padac byc jeszcze gorzej niz dzisiaj ;(

Opublikowano

powiem tyle... sezon grilowy uwazam za rozpoczety :naughty:

Opublikowano
:decayed: no to git
Opublikowano

Witam szanowni koledzy,

doczytałem na wcześniejszej stronie forum, że być może zlecicie się jutro tj. w niedzielę pod Realem. Jeśli tak to chętnie też bym podjechał pogadać, podpytać i takie tam.

Pod Realem tzn. na Włókniarzy.

Pozdrawiam wszystkich :hi:

Mariusz.

Opublikowano

A może na Port Łódź podjedziecie - nie ukrywam, że miałbym blisko na spota :decayed:

Opublikowano

ty juz nie kombinuj :tongue4: nie dlugo nas pod brame do siebie zaprosisz zeby miec blisko :decayed: mysle ze pod manu bedzie ok :good: jakas zmiana nastapi tylko o ktorej :gwizdanie:????? a tak z innej beczki :naughty: panie bartku kiedy zobaczymy filmy????? :mysli: bardzo jestm ich ciekawy :kox:

Opublikowano

ty juz nie kombinuj :tongue4: nie dlugo nas pod brame do siebie zaprosisz zeby miec blisko :decayed: mysle ze pod manu bedzie ok :good: jakas zmiana nastapi tylko o ktorej :gwizdanie:????? a tak z innej beczki :naughty: panie bartku kiedy zobaczymy filmy????? :mysli: bardzo jestm ich ciekawy :kox:

Mogę je wstawić na upload jakiś, bo na yt nie chcą chodzić, o czym już pisałem :confused4:

Opublikowano

no to dawaj wstaw na uploada to zaraz sciagne bo gralem w nich 1-planowa role :tongue4::polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________a powiedz mi bo ty pewnie bedziesz wiedzial ilu barowy jest czujnik cisnienia oleju w B5 1.6 benzyna :mysli:

Opublikowano

no to dawaj wstaw na uploada to zaraz sciagne bo gralem w nich 1-planowa role :tongue4::polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________a powiedz mi bo ty pewnie bedziesz wiedzial ilu barowy jest czujnik cisnienia oleju w B5 1.6 benzyna :mysli:

podejrzewam, ze 4-ro, ale głowy za to nie dam;/[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:56_________________________________________________http://www.speedyshare.com/files/21648115/MOV00637.3GP - tutaj krótki materiał z komórki

Opublikowano

a moze wiesz jaki kolor jest???? dawaj linka to sobie pobiore filmiki :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:59_________________________________________________a co z reszta????

Opublikowano

33% z najdłuższego filmiki się aktualnie wrzuciło, więc "be patient" :wink4:

Opublikowano

no to czekam..... :decayed: ale i tak chyba bedzie lepiej jak wrzucisz na uploada

Opublikowano

tu masz Klysek

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie moja wina mloda kazala wrzucic :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale ja nie mam kota ;( i czerwonego autka :sorry::wallbash:
Opublikowano

mlodej sie bajka przypomniala i mowil wklej wklej... :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.