Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

olała nas :thumbdown:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak myslalem lipa z nia

Opublikowano

zmieniam cene na paczke fajek

Opublikowano

nie wiem czy wiesz umowa ustna jest wiazaca, tym bardziej ze jest na pismie:P

Opublikowano

warunki dostawy nie zostały dotrzymane :gwizdanie:

Opublikowano

miales byc przekonywujacy a tam nie widzialem nic

Opublikowano

aaaaa tam szczegóły :tongue4:

Opublikowano

licznik działa, spoko nie wiedziałem, że to tylko 2 śrubki....

Opublikowano

czekają mnie mody :polew: zastanawia mnie tylko czemu ta suszara tak gwiżdży :gwizdanie:

Opublikowano

zdemontuj ją to nie będzie gwizdać :wink4: i zabierz kijek do odpychania się :decayed:

Opublikowano

87_Suszarka_fryzierska.jpg

zmieści się ? :evil:

Opublikowano

suszarka-do-wlosow-suszarki-z-przeszloscia.jpg

A DRUGA NA GŁOWE :polew: :polew:

Opublikowano

może być :)

Opublikowano

Witam kolegów od jakiś 3tygodni jestem posiadaczem A4 z silnikiem AFN. Pojawił się problem tego typu jaki wielu ludzi ma na forum, a mianowicie brak mocy. Pierwszy,drugi bieg normalnie, wbijam trójke dochodze do jakiś 3 tys rpm auto przez chwile w ogole nie przyspiesza, po chwili zaczyna jechać dalej, po wbiciu 4 też troche zamula, piątke skończyłem na 120km/h licznikowych i dalej nie chciał jechać :( Na forum wyczytałem, że może to być przepływka, N75, EGR, ewentualnie jakieś podciśnienia. Pojawia się pytanie czy ktoś u Nas w Łodzi posiada Vaga, żeby można było się podpiąć i zobaczyć czy nie wywala jakiś błedów ?? Najlepiej jak ktoś będzie zorientowany (tzn. bedzie wiedział jak przeprowadzić logi itp), bo ja kompletnie się nie znam na dieslach, bo wcześniej tylko Honda :) Dodam, że to nie jest zapieczona turbina, bo była czyszczona, katalizator jest wybebeszony, została po nim tylko puszka. Oczywiście za udzieloną pomoc jakieś piwka czy tam flaszka :naughty:

Opublikowano
:D kolejny Bartek
Opublikowano

Bartek jak Bartek ale zakosil mi moja ksywke :mysli:

Opublikowano

usuń turbo i montuj suszarkę :good: polecam tą co pani ma na głowie. montujesz przełącznik na podsufitce jak w F-16, po wciśnięciu auto dostanie kopa aż włosy staną dęba :good: jeśli jeszcze będzie brakować to usuń klape bagażnika i montuj ta pierwszą suszarke na wysięgniku, tylko uważaj na trakcje :kox:

Opublikowano

teraz ja powiem "jeżyk" i się kilku znajdzie :decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:22_________________________________________________i na kierownicy dwa przyciski

pierwszy STAGE1

drugi STAGE2 :kox:

Opublikowano
:polew: i kolo sie zamyka :gwizdanie: bartki maja audi :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.