Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wieczór zwłaszcza he he :drunk::dance:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde byłem obejrzeć swój piecyk i po ostatnim wypożyczeniu trochę jest zdemolowany :angry:

Opublikowano
:kox: jemu chodzilo chyba o grilla :tongue4::polew:
Opublikowano

no i jak :naughty: będzie miał ktoś grilla ??? :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

chyba narazie nic sie nie szykuije zeby mila ktos tak owy sprzet :no: chyba kupimy realu taki weekendowy jednorazowy :naughty:

Opublikowano

kuźwa ja myślałem, że piecyk to wzmacniacz... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

k....wa :evil: warto kupować jednorazówke :kox:

Opublikowano

cos sie wymysli to najwyzej zrobimy ognisko :decayed: i posmazymy kielbaski na patyku :tongue4:

Opublikowano

Niech ktoś poda nr do siebie, bo na real raczej nie wpadnę,ale jakbyście byli w okolicach chocianowickiej, to jakoś możemy się spotkać;) Jakby co - kontakt do mnie - 511991623.

Opublikowano

jak się nie będziecie śmiać to wezme swój piecyk :tongue4:

Opublikowano

bierz chłopie nic nie pękaj :good: - ten kto się będzie śmiał nie dorzuci na niego swojej "kiszki" :kox:

Opublikowano

ej jedyne co mam na grila to pol pentka kielbaski i 2 parowki :blink::polew: ale lepszy rydz niz nic :tongue4:

Opublikowano

no i co??? obiecanki cacanki sranki... rzepa... z domku się wyrwałem po oliwki na chwilkę żeby tylko być i tylko zacne cztery auta były...

wstyd kto nie był... szacunek dla tych z którymi słowo zamienić można było... :hi:

Opublikowano

ja dzisiaj jeszcze cały dzień byłem pijany po wczorajszym :sick3:

więc o spocie nie było mowy :) jerzyk tak samo pewnie tam koksi w łasku :drunk:

ciśniemy dziś na heaven :cool1:

Opublikowano
:thumbdown: ......
Opublikowano

To bardzo słabo, a pogoda ewidentnie sprzyjała...;/

Opublikowano

K.....WA K..... WA PO CO BY BYŁO BIĆ PIANĘ CAŁY TYDZIEŃ, ŻE DRZEWA , ŻE CO WZIĄĆ NA GRILLA, ŻE KAŻDY MA MIEĆ SWÓJ KIELICH I W OGÓLE :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:16_________________________________________________zero :evil: ewidentne zero profezjonalizmu w działaniu :kox: POCO TO WSZYSTKO !!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:21_________________________________________________ :thumbdown: :thumbdown: zawiodłem się strasznie k.......wa :evil: strasznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:23_________________________________________________

Dziennik pokładowy czwartek 29 kwietnia

Banda A4 ŁÓDŹ ogłasza zebranie rady piknikowej dnia 8 maja roku Pańskiego

godzina 16.00 pod REALEM na ul. Włokniarzy.

Koleckja drzew mile widziana !!!!!!

Każdy powinien posiadać kierowce i czysty kieliszek

POCO TO WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie !!!!!!!!!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:25_________________________________________________Psu w w tak zwaną d*pę :thumbdown: [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:31_________________________________________________JA OSOBIŚCIE I MOJE DRZEWO :cool1: zawiedliśmy się strasznie !!! :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.