Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odnośnie pranka 80 pln-ów to faktycznie nieźle tylko czy są efekty :kox::shocked:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 14:34_________________________________________________ :wink4: siema Seba cyknąłeś jakieś fotki :wink4:

Efekty są i to bardzo zadowalające. Nie ma to jak czysty wóz ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co to jest siedem-up :blink::decayed:

Opublikowano

7UP takie piciucho co wtedy ta pani sie tak na mnie dziwnie spojrzala :tongue4: jak zamawialem go do kartofli z wody :polew: :polew: + boczek i czosnek :polew:

Opublikowano
  • Autor

o w pytke zbysia jaki mix :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

troche sie jada rozne pychoty w barach :decayed: ale specjaslista najwiekszym jest bartek z nim o tym pogadaj :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehee konser jedzenia :P

Opublikowano
:guma:
Opublikowano

a jak, niema to tamto :naughty:

Opublikowano
  • Autor

byl kiedys taki film z luisem definesem skrzydelko czy nozka chyba heheeh :D

Opublikowano

z pięciu zeszli na jedną gwiazdkę :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ale smenty zrobmy cos konstruktywnego

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:18_________________________________________________ja jestem czubkiem nie wiem ktory raz ale znowu gadam ze soba :shocked:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:55_________________________________________________ma ktos prozak ??[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________ja mam troche :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________oo wypas poczestujesz ?? [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________pewnie :) masz [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:06_________________________________________________ooo dzieki :)

Opublikowano

:polew: :polew:

Sebek, masz niewidzialnego przyjaciela?

Opublikowano
  • Autor

jak to niewidzialnego przeciez to piotr

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:27_________________________________________________noo jak niewidzialnego wez no przestan a my sie wogole znamy ?? Piotrek jestem[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:28_________________________________________________no i co mowilem ze nie niewidzialny :kox:

Opublikowano

za godzine możemy osuszyć butelke :naughty:

Opublikowano

:hi:

W mordkę jeża 520 stron nawalone. Powinni Wam płacić za to :)

Mam pytanko. Jakie macie fele i kapcie u siebie?

Ja mam 17" i jest trochę lipa bo siedzi kapeć 225 ale felga jest mimo to za szeroka i wystaje. Efekt taki, że już je lekko porysowałem. Można dać kapcie 235 ale to nie wiele da. Chcę je więc oddać do konserwacji i sprzedać, a kupić coś innego. Tylko jest problem, bo te co mi się podobają są znów 17" i prawdopodobnie identyczne szerokości jak moje.

Widział ktoś A4 na takich felgach: http://tiny.pl/h7gzf

Są też 16" ale czy to będzie ładne na wyższej oponie...

Opublikowano
:siema: przejzyj sobie na forum dzial moje A4 tam jest palno niuniek na takich laczkach :decayed: a tak na marginesie co ty robisz na ul.Lisciastej 50 A :tongue4::cool1:
Opublikowano

Kurna szukam po google adic na tych felach, a tu na naszym forum są?

Na Liściastej mieszkam, a co jest pod 50A?

Opublikowano

Tomek gdzie namiar na tanie opony :gwizdanie:

Opublikowano

:drinks: no to bęc na koniec dnia [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 23:28_________________________________________________

:hi:

W mordkę jeża 520 stron nawalone. Powinni Wam płacić za to :)

Mam pytanko. Jakie macie fele i kapcie u siebie?

Ja mam 17" i jest trochę lipa bo siedzi kapeć 225 ale felga jest mimo to za szeroka i wystaje. Efekt taki, że już je lekko porysowałem. Można dać kapcie 235 ale to nie wiele da. Chcę je więc oddać do konserwacji i sprzedać, a kupić coś innego. Tylko jest problem, bo te co mi się podobają są znów 17" i prawdopodobnie identyczne szerokości jak moje.

Widział ktoś A4 na takich felgach: http://tiny.pl/h7gzf

Są też 16" ale czy to będzie ładne na wyższej oponie...

a może tak Awusy se strzel :naughty:

Opublikowano

Hm ja się zastanawiam nad zejściem z 17" na 16", a tam ładują 18" i 19" :shocked:

Teraz to już jestem w (_!_)

Wbijam w kojo. CYA

Ps. Jakie Awusy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.