Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie pranka 80 pln-ów to faktycznie nieźle tylko czy są efekty :kox::shocked:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 14:34_________________________________________________ :wink4: siema Seba cyknąłeś jakieś fotki :wink4:

Efekty są i to bardzo zadowalające. Nie ma to jak czysty wóz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

7UP takie piciucho co wtedy ta pani sie tak na mnie dziwnie spojrzala :tongue4: jak zamawialem go do kartofli z wody :polew: :polew: + boczek i czosnek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie jada rozne pychoty w barach :decayed: ale specjaslista najwiekszym jest bartek z nim o tym pogadaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl kiedys taki film z luisem definesem skrzydelko czy nozka chyba heheeh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale smenty zrobmy cos konstruktywnego

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:18_________________________________________________ja jestem czubkiem nie wiem ktory raz ale znowu gadam ze soba :shocked:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:55_________________________________________________ma ktos prozak ??[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________ja mam troche :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________oo wypas poczestujesz ?? [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________pewnie :) masz [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:06_________________________________________________ooo dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to niewidzialnego przeciez to piotr

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:27_________________________________________________noo jak niewidzialnego wez no przestan a my sie wogole znamy ?? Piotrek jestem[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 20:28_________________________________________________no i co mowilem ze nie niewidzialny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W mordkę jeża 520 stron nawalone. Powinni Wam płacić za to :)

Mam pytanko. Jakie macie fele i kapcie u siebie?

Ja mam 17" i jest trochę lipa bo siedzi kapeć 225 ale felga jest mimo to za szeroka i wystaje. Efekt taki, że już je lekko porysowałem. Można dać kapcie 235 ale to nie wiele da. Chcę je więc oddać do konserwacji i sprzedać, a kupić coś innego. Tylko jest problem, bo te co mi się podobają są znów 17" i prawdopodobnie identyczne szerokości jak moje.

Widział ktoś A4 na takich felgach: http://tiny.pl/h7gzf

Są też 16" ale czy to będzie ładne na wyższej oponie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: przejzyj sobie na forum dzial moje A4 tam jest palno niuniek na takich laczkach :decayed: a tak na marginesie co ty robisz na ul.Lisciastej 50 A :tongue4::cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna szukam po google adic na tych felach, a tu na naszym forum są?

Na Liściastej mieszkam, a co jest pod 50A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drinks: no to bęc na koniec dnia [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 23:28_________________________________________________

:hi:

W mordkę jeża 520 stron nawalone. Powinni Wam płacić za to :)

Mam pytanko. Jakie macie fele i kapcie u siebie?

Ja mam 17" i jest trochę lipa bo siedzi kapeć 225 ale felga jest mimo to za szeroka i wystaje. Efekt taki, że już je lekko porysowałem. Można dać kapcie 235 ale to nie wiele da. Chcę je więc oddać do konserwacji i sprzedać, a kupić coś innego. Tylko jest problem, bo te co mi się podobają są znów 17" i prawdopodobnie identyczne szerokości jak moje.

Widział ktoś A4 na takich felgach: http://tiny.pl/h7gzf

Są też 16" ale czy to będzie ładne na wyższej oponie...

a może tak Awusy se strzel :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja się zastanawiam nad zejściem z 17" na 16", a tam ładują 18" i 19" :shocked:

Teraz to już jestem w (_!_)

Wbijam w kojo. CYA

Ps. Jakie Awusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...