Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie chcę się wymądrzać, ale na zimę powinny być najwęższe możliwe opony przewidziane dla danego auta.

Związane jest to z tym, że nacisk jednostkowy na powierzchnię jest największy (masa pojazdu rozkłada się na stosunkowo niewielką powierzchnię styku opony z nawierzchnią) co przekłada się na lepszą przyczepność auta na śliskiej nawierzchni.

W przypadku opon szerszych ta powierzchnia styku jest większa, co zmniejsza tenże nacisk jednostkowy, zwiększając prawdopodobieństwo utraty przyczepności (po prostu siła tarcia pomiędzy oponą a nawierzchnią jest mniejsza).

No i się wymądrzyłem :D

no to cie ponieslo i to mocno :)

albo ja sie zgubilem albo Ty bo gadamy caly czas o letnich oponach :D

a swoja droga na zime tez mam ten sam rozmiar :)

niestety jeden komplet felg mam :( tylk oalu ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie chcę się wymądrzać, ale na zimę powinny być najwęższe możliwe opony przewidziane dla danego auta.

Związane jest to z tym, że nacisk jednostkowy na powierzchnię jest największy (masa pojazdu rozkłada się na stosunkowo niewielką powierzchnię styku opony z nawierzchnią) co przekłada się na lepszą przyczepność auta na śliskiej nawierzchni.

W przypadku opon szerszych ta powierzchnia styku jest większa, co zmniejsza tenże nacisk jednostkowy, zwiększając prawdopodobieństwo utraty przyczepności (po prostu siła tarcia pomiędzy oponą a nawierzchnią jest mniejsza).

No i się wymądrzyłem :D

no to cie ponieslo i to mocno :)

albo ja sie zgubilem albo Ty bo gadamy caly czas o letnich oponach :D

a swoja droga na zime tez mam ten sam rozmiar :)

niestety jeden komplet felg mam :( tylk oalu ;(

No to ja się zgubiłem bo to o zimowych było :embarrassed:

Maj fałlt

Opublikowano
  • Autor

:bicz3: :bicz: :bicz3:

nie czytasz wczesniejszych wypowiedzi oj chyba chcesz dostac karnego jezyka :D

Opublikowano

ehh zima idzie

Czytam czytam :disgust:

:bicz3: :bicz: :bicz3:

nie czytasz wczesniejszych wypowiedzi oj chyba chcesz dostac karnego jezyka :D

Jeżyk dostać to może najwyżej w zęby :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehhehe ;):decayed:

Opublikowano

na pal z nim :polew:

Opublikowano

na pal z nim :polew:

Z jeżykiem?

Chcesz nabić to biedne zwierzątko na pal? :shocked:

Opublikowano

mamy nadzieje ze nie doczyta tego Jezyk :P a zimowki mam wezsze

Opublikowano
  • Autor

a co wogole z Jezykiem ?? sie dezaktywowal chlopak calkowicie

Opublikowano

skleja rakiete :tongue4:

Opublikowano

przeciez lodz jest kolebka dopalaczy :decayed: :gwizdanie:

I staramy się tę kolebkę obalić. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no :D

Opublikowano

Seba, dawaj fotki :decayed:

P.S. Dzień Dobry Państwu;)

Opublikowano
  • Autor

dobry nastepny nie czyta starszych wiadomosci :D zdjecia nie wyszly tzn jest ich 18 ale nie ma na nich nic fajnego :P tzn Wy jestescie :)

za ciemno bylo :/

Opublikowano

Przeczytałem pobieżnie, bo sam wiesz, że to czasochłonne zajęcie w przypadku spotów łódzkich;D No, chyba że działa tu coś w rodzaju F3 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no chyba nie :) tzn moze zadziala ale pewnie Ci troche tego wywali :D

Opublikowano

huhhh... jestem :heat:

Opublikowano

huhhh... jestem :heat:

Spokojnie, wdech - wydech, wdech - wydech... :D

Opublikowano

kurde... zajadą mnie w tej robocie :disgust:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:06_________________________________________________

huhhh... jestem :heat:

Spokojnie, wdech - wydech, wdech - wydech... :D

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.