Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hop hyc i jezdem :D:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:tongue4: no znalazles :P
Opublikowano

:tongue4: no znalazles :P

oj ty niedobry :bicz3:

:polew:

Opublikowano

Witka wszystkim :hi:

Koledzy Bartkowie - jak będziecie myśleć poważnie o ''kapciach" do swoich pięknych wozów to dajcie znać, ja też muszę kupić letniaki na następny sezon więc przy większej ilości :mysli: że można będzie coś negocjować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siema Mario :)

zbieram sie i lece na treninga troche poboksowac :D bede pozniej pozdro

Opublikowano

miłego boksowania :wink4: :wink4:

zostaw sobie troszkę siły na klikanko :kox:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Seba jesteś idolem kolejnego młodego człowieka.

Adam był dziś na zakupach z Kasią i nie było innej opcji zakupu czapki - " ja chcę taką jak Seba" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

kimi, miała być biała 4 na wiosnę, a ty widzę już jakaś desperacja normalnie, rozglądasz się '' za czym popadnie" :wink4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:30_________________________________________________

miłego boksowania :wink4: :wink4:

zostaw sobie troszkę siły na klikanko :kox:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Seba jesteś idolem kolejnego młodego człowieka.

Adam był dziś na zakupach z Kasią i nie było innej opcji zakupu czapki - " ja chcę taką jak Seba" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:wink4: :wink4: :wink4:

i ma, nawet dwie :good:

Opublikowano
:siema::buhaha:
Opublikowano

siema śpiochu :tongue4:

Opublikowano
kimi, miała być biała 4 na wiosnę, a ty widzę już jakaś desperacja normalnie, rozglądasz się '' za czym popadnie" :wink4:

No miała być, miała, ale już mnie świerzbi :slina:

BTW, mam pytanie - czy jakakolwiek firma ubezpieczeniowa oferuje w jakiejś sensownej cenie pakiet OC+AC dla auta z 1996 roku? :mysli:

Bo jak na razie sprawdzam, to jest lipa, a w PZU wyszła mi składka OC+AC, nie uwierzycie, ale 5000 PLN !!! :blink:

Macie AC? (pytanie do właścicieli raczej B5) ? Jesli tak, to gdzie ?

Opublikowano

Adam był dziś na zakupach z Kasią i nie było innej opcji zakupu czapki - " ja chcę taką jak Seba" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:wink4: :wink4: :wink4:

:hahaha:

Opublikowano

Siemanko Aniu :wink4:

Opublikowano

No cześć :tongue4:

tak sobie myśle że może bym wdepła do Was w sobote na ten spot wojewódzki :mysli:

Opublikowano

:hi:

wpadaj wpadaj z Krakowa to rzut landrynkiem :D

Opublikowano

no dokładnie :wink4:

jak mnie MISIE zaproszą jeszcze do Zgierza na kawe... :gwizdanie:

Opublikowano

jak nie misie, to kto inny zaprosi - spoko :)

Opublikowano

to przyjeżdzam :kox:

tylko się zdecydujcie o której ta impreza :wink4:

Opublikowano

jak impreza to trzeba zacząć wcześniej :gwizdanie:

Opublikowano

no oczywiście że zapraszamy, możesz zostać nawet do niedzieli :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.