Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Basia nadzoruje gdzie Kimi się szwenda po forum :tongue4:

hehehehe... to nie inwigilacja, Kimi po prostu w rankingu depcze po piętach mojemu mężowi :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Basia nadzoruje gdzie Kimi się szwenda po forum :tongue4:

hehehehe... to nie inwigilacja, Kimi po prostu w rankingu depcze po piętach mojemu mężowi :tongue4:

Ale teraz trochę spadnę w rankingu, bo ominąłem szósty zestaw :no:

Opublikowano

Basia nadzoruje gdzie Kimi się szwenda po forum :tongue4:

hehehehe... to nie inwigilacja, Kimi po prostu w rankingu depcze po piętach mojemu mężowi :tongue4:

Ale teraz trochę spadnę w rankingu, bo ominąłem szósty zestaw :no:

No mój też miał sukcesy kiedy obstawiał za kasiorrę. Namówię go chyba żeby stanął w szranki :cool1:

Opublikowano

Basia nadzoruje gdzie Kimi się szwenda po forum :tongue4:

hehehehe... to nie inwigilacja, Kimi po prostu w rankingu depcze po piętach mojemu mężowi :tongue4:

Ale teraz trochę spadnę w rankingu, bo ominąłem szósty zestaw :no:

No mój też miał sukcesy kiedy obstawiał za kasiorrę. Namówię go chyba żeby stanął w szranki :cool1:

No w taki hazard to ja się nie bawię, tym bardziej, że nie jestem taki kibic znowu, jak Basia sądzi. Większość wyników typuję na zasadzie rachunku prawdopodobieństwa (lepsza drużyna wygra :D ), niż faktycznej znajomości tematu :D

Co innego, gdyby była taka Liga Typerów na sporty motorowe (F1, WRC, WTCC, DTM itepe.). Wtedy możemy pogadać :D

Opublikowano
  • Autor

hmm a moze zaczniemy typowac na spotach kto ostatni padnie :D :D :D

Opublikowano

hmm a moze zaczniemy typowac na spotach kto ostatni padnie :D :D :D

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

zapraszam na druga partie zdjec :D

<a href="http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures1/">klik klik</a>

Opublikowano

zapraszam na druga partie zdjec :D

<a href="http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures1/">klik klik</a>

Taką bibę przegapiłem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no chlopie bylo przyjechac :D zapraszalismy przeciez :P

Opublikowano

ludzie kaszleli ale byli :polew:

Opublikowano

no chlopie bylo przyjechac :D zapraszalismy przeciez :P

No nie mogłem ;(

Opublikowano

Bry:) Widzę,że wszyscy zdrowi i na forum posiadują:)

Opublikowano
  • Autor

ludzie kaszleli ale byli :polew:

hehe no ja potwierdzam :) zdycham :P

siema Dj Bartku :>

Opublikowano

a ty niby po czym :blink:

Opublikowano
  • Autor

heheh zdycham w sensie boli mnie gardlo mam kaszel i ogolnie jestem chory :D

Opublikowano

heheh zdycham w sensie boli mnie gardlo mam kaszel i ogolnie jestem chory :D

pewnie spałeś boso :D

Opublikowano
  • Autor

no ta jasne :P zawsze sie w RELAXach :D :gwizdanie:

Opublikowano

i skarpetach ala Ferdek Kiepski

Opublikowano

i skarpetach ala Ferdek Kiepski

I w koszulce z prasowanką "Top One" albo Sandrą :D

Opublikowano
  • Autor

ejj dobra jak wroce to musze oblukac mieszkanie za kamerami bo cos mi sie tu nie podoba ....

:polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.