Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dopiero czwartunio :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jak dopiero :D ostatni dzien w pracy :P:dance2: :dance2: :dance2::nose:

Opublikowano

jeah ... :sesese:

Opublikowano
  • Autor

dobra kto mi sprawdzi jakie aku na bank jest do mnie ?? bo teraz mam cos dziwnego a mianowicie na stronie bosha po modelu auta znajduje aku s4 ktory ma 95 ah i moc rozruchu 800 A a to co teraz u mnie siedzi jakies cos niemieckiego 65 ah i 300A rozruchu wiec co jest po roznica jest ogromna i teraz czy strona bosha leci w pedzel czy moj aku ktory mam od ponad 2 lat ;) jest za maly ?? :)

Opublikowano

ja dziś obejrzę pierwszą część adrenaliny "Crank" :dance: :dance: :dance: :dance:

właśnie zasysam z Aresa :wink4:

jak dopiero :D ostatni dzien w pracy :P:dance2: :dance2: :dance2::nose:

Seba będzie miał długi weekend - pozazdrościć. Nie żebym cię wyliczał Seba, ale w tym tygodniu to żeś za dużo nie popracował - poniedziałek i piątek wolny no no :oklaski: :oklaski: :oklaski: ;) ;) ;):polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:20_________________________________________________

dobra kto mi sprawdzi jakie aku na bank jest do mnie ?? bo teraz mam cos dziwnego a mianowicie na stronie bosha po modelu auta znajduje aku s4 ktory ma 95 ah i moc rozruchu 800 A a to co teraz u mnie siedzi jakies cos niemieckiego 65 ah i 300A rozruchu wiec co jest po roznica jest ogromna i teraz czy strona bosha leci w pedzel czy moj aku ktory mam od ponad 2 lat ;) jest za maly ?? :)

Seba tak jak pisałem ci esesmanem - sprawdź sobie na stronie :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:21_________________________________________________Seba sprawdziłem jeszcze ze strony Warty

NqFbr.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:28_________________________________________________spadam do łorka :polew::hi:

Opublikowano
  • Autor

no spoczko dodzwonilem sie w koncu w jedno miejsce i tam mi powiedzieli ze 74 ah i 680 A rozruchu to nominalnie do mnie

to ja juz zglupialem kazda strona mowi cos innego :(

Opublikowano

:hi:

witam i spadam do spanka, teraz to mi się będzie dobrze spało :>

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi:
Opublikowano

Dźwięk wydechu jak z golfa III z wierconym tłumikiem :>

tak na poważnie: czemu qrde my sobie takich swapów nie porobimy...

Opublikowano

Aloha ;)

:hi: :hi:

:slina: :slina: :slina: :slina:

:heat:

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________Zrobię tak w swoim :naughty:

Wsadzę silnik od RS4 B7 (V8 420 KM) :D

Opublikowano

to teraz znów coś na rozluźnienie :wink4:

Opublikowano

GDZIE MÓJ AVATAR !!! :angry:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:26_________________________________________________No, już mam :D

Opublikowano

Sebek bierz 95Ah zapomnij o sprawie, a ładowanie masz dobre :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Sebek bierz 95Ah zapomnij o sprawie, a ładowanie masz dobre :cool1:

74 ah wezme i 760 A rozruchu bosh s5 :) a czy ladowanie mam dobre ?? hmm nie wiem jutro albo w sobote sprawdze ;) mam nadzieje :P[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________DJ dobra nuta na saxo :D

Opublikowano

najpierw spr. czy masz ładowanie :tongue4:

Opublikowano
:bry::kawa: co tam u Was?
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi:

no sprawdze ladowanie sprawdze :)

a co u nas ?? a u mnie w sumie nic sie nei zmienilo pracuje PKB zwiekszam jak to Kimi mowi :D

a co tam ?? :)

Opublikowano

:bry::kawa: co tam u Was?

Dzień dobry, Madziu :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

no sprawdze ladowanie sprawdze :)

a co u nas ?? a u mnie w sumie nic sie nei zmienilo pracuje PKB zwiekszam jak to Kimi mowi :D

a co tam ?? :)

To pracuj , bo czytałam że likwidują konieczność okazywania dokumentów, że jest się ubezpieczonym i opłaca składki, żeby iść do lekarza czy szpitala i zostać przyjętym. Jak więc wszyscy ci co ich nie mieli ruszą na NFZ-eta to my musimy ostro zapieprzać :D, ale wiesz bezrobocie wtedy spadnie a raczej liczba zarejestrowanych bezrobotnych i będą się w Brukseli chwalić jaka to Polska bogata hehe. Kimi widzę, że furmanke od spodu dopieścił więc już pewnie śmigał na spota?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.