Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Kimi :) uwazaj bo mozesz z corka pogadac :) albo z jakims tlustym typkiem :D hehehehe sie tak nie nakrecaj :P

:polew:

"Cześć, jestem Wojtek i też mam 12 lat..."

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Kimi :) uwazaj bo mozesz z corka pogadac :) albo z jakims tlustym typkiem :D hehehehe sie tak nie nakrecaj :P

:polew:

"Cześć, jestem Wojtek i też mam 12 lat..."

o fuj... własnie sobie tego Wojtusia wyobraziłam :sarcastic:

Opublikowano

Kimi, fajnie, że "tu" zajrzałeś :tongue4:

Wprowadziłeś trochę życia na tym forum, bo robiło się już nie ciekawie :kwasny:

My tu mamy z Tobą wesoło, gorzej Twoja kobita.... Ty taki " cicha woda".... :gwizdanie: jesteś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie w domu jest ....

"tak jest Kochanie", "masz rację Kochanie" :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:30_________________________________________________a Ty Kasiu już wyspana? :mysli:

Opublikowano

grzeczny i poukładany.....

żonkę też pewnie poznał przez internet? co? Kimi?

jak to było :naughty: przyznaj się :tongue4:

Opublikowano

Kimi, fajnie, że "tu" zajrzałeś :tongue4:

Wprowadziłeś trochę życia na tym forum, bo robiło się już nie ciekawie :kwasny:

My tu mamy z Tobą wesoło, gorzej Twoja kobita.... Ty taki " cicha woda".... :gwizdanie: jesteś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No nie przesadzaj... :embarrassed:

Opublikowano

O, widzę, że zajęty, gada z małolatami :wink4: :wink4:

Opublikowano

grzeczny i poukładany.....

żonkę też pewnie poznał przez internet? co? Kimi?

jak to było :naughty: przyznaj się :tongue4:

A nie, bo w pracy! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tak jasne napewno jakies tamjuz swirujesz i urabiasz ze bedziesz na placu manu zeby trzymala dziennik w reku to ja poznasz :D

Opublikowano

O, widzę, że zajęty, gada z małolatami :wink4: :wink4:

Ustawiam się na małe co nieco... :gwizdanie:

:kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:44_________________________________________________

tak jasne napewno jakies tamjuz swirujesz i urabiasz ze bedziesz na placu manu zeby trzymala dziennik w reku to ja poznasz :D

Nie, nie, ma mieć taką krótką spódniczkę, rajstopki do połowy uda i kozaki za kolanko... :naughty:

Opublikowano

kozaczki koniecznie białe :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:56_________________________________________________

dobra :witch: po torta dla Madzi

narka

Opublikowano

O, widzę, że zajęty, gada z małolatami :wink4: :wink4:

Ustawiam się na małe co nieco... :gwizdanie:

:kox:

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Kimi to już zakrawa na pedo :gwizdanie: poza tym wieje dziś strasznie i się dziewczę zaziębi. :kwasny:

Opublikowano

hej Kasica :wink4:

Opublikowano

Kimi to już zakrawa na pedo :gwizdanie: poza tym wieje dziś strasznie i się dziewczę zaziębi. :kwasny:

Się klimę zapuści w Audicy i się dziewczę zaraz rozgrzeje.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hhahaha klimatyzacja nie wieje cieplem :D

Pedo Bear :D byla taka postać kiedys :D

Opublikowano

hhahaha klimatyzacja nie wieje cieplem :D

Pedo Bear :D byla taka postać kiedys :D

pedo miś tak :polew: :polew: :polew:

taki niedźwiadek

Opublikowano

hhahaha klimatyzacja nie wieje cieplem :D

Pedo Bear :D byla taka postać kiedys :D

Od 15 można na legalu, więc wiesz... [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 12:08_________________________________________________ejjjj, luuuuuuudzie, ja żartowałem.... :no:

chyba bym musiał byc nienormalny, jako mąż i ojciec 6-letniej dziewczynki, żeby się ustawiać z jakimiś małolatami :disgust:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 12:18_________________________________________________łykacie wszystko jak kaczka kluski... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

hahah Kimi :) winny sie tlumaczy :) ... teraz nikt nie bedzie nic mowil bo sie ludzie boja ze masz na plecach paly ktore monitoruja kazdy Twoj ruch :D

Opublikowano

hahah Kimi :) winny sie tlumaczy :) ... teraz nikt nie bedzie nic mowil bo sie ludzie boja ze masz na plecach paly ktore monitoruja kazdy Twoj ruch :D

oj, Seba, robisz sobie podśmiec**jki :cool1:

...a Kimi po prostu zdobył się na odwagę by wyjawić publicznie swoją tajemnicę :kox:

teraz Ty dawaj coś swojego :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.