Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

buahhahahhah taki byl plan :naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jesteś u Pani ! :smutas:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tylko facetki od gegry sie boje :D

Opublikowano

a co w niej takiego strasznego jest?? :mysli:

Opublikowano

a co w niej takiego strasznego jest?? :mysli:

Ma tylko dwa zęby :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześc spamiarze :>

A u Was znowu o dupeczkach od rana :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

a co w niej takiego strasznego jest?? :mysli:

Ma tylko dwa zęby :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeden wybity a drugi zgnity :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co w niej takiego strasznego jest?? :mysli:

kule ziemska na brzuszku mu malowala :polew: :polew:

Opublikowano

a co w niej takiego strasznego jest?? :mysli:

Ma tylko dwa zęby :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeden wybity a drugi zgnity :polew: :polew: :polew:

Jeden do otwierania piwa, a drugi, żeby ją bolał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a co w niej takiego strasznego jest?? :mysli:

Ma tylko dwa zęby :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeden wybity a drugi zgnity :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a co w niej takiego strasznego jest?? :mysli:

kule ziemska na brzuszku mu malowala :polew: :polew:

heehe poplakalem sie :polew: :polew: :polew: :polew:

a powaznie to taki miala granatowy sweter w ktorym chodzila przez kilka lat

i to jego sie boje a ze ona jest wewnatrz niego to boje sie jej :):naughty::polew::wink4:

Opublikowano
to jego sie boje a ze ona jest wewnatrz niego to boje sie jej

:laghing2: :laghing2::laghing2::laghing2::laghing2:

Spadłem z krzesła.

Opublikowano

ja jestem inny nie kazdy facet jest taki sam ...

:good:

Opublikowano

ja jestem inny nie kazdy facet jest taki sam ...

:good:

Ja też jestem inny... :smutas:

Opublikowano

no spoko odezwę się wieczorem

a moze masz jeszcze jakiś sklep ?- bo najtaniej znalazłem za 330 złotych części

co konkretnie potrzebujesz?

Opublikowano

Jakiś spot u mnie na wsi? :mysli: no nie byłam jeszcze w owym przybytku odkąd wybudowali. Czy Śnieżynką będzie Rkwon ? :mysli::tongue4:

Opublikowano

Jakiś spot u mnie na wsi? :mysli: no nie byłam jeszcze w owym przybytku odkąd wybudowali. Czy Śnieżynką będzie Rkwon ? :mysli::tongue4:

Sam Pan Prezes :naughty:

Opublikowano

no spoko odezwę się wieczorem

a moze masz jeszcze jakiś sklep ?- bo najtaniej znalazłem za 330 złotych części

[/quot

co konkretnie potrzebujesz?

kompletny rozrząd + pompa, ale chyba juz znalazłem i taniej nie będzie 28 0 zł i dobre części - teraz tylko montaż - czekam na info od dj kill'a::)

Opublikowano

Sam Pan PREZES ? :rolleyes: o w morde.....to trzeba miejsce parkingowe zaklepać :gwizdanie:

Opublikowano

Sam Pan PREZES ? :rolleyes: o w morde.....to trzeba miejsce parkingowe zaklepać :gwizdanie:

No co Ty? Autem przyjedziesz ? :cool1:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:21_________________________________________________

Dobra, Panie i Panowie, staropolskim zwyczajem - zawijam na kwadrat :papa:

Miłego popołudnia.

Do zobaczenia wieczorem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.