Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

eheheh chyba Ty :polew: :polew: :polew: :polew: :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i sie obudziles :polew:

Opublikowano

i sie obudziles :polew:

B4rt4s, czekam na info na PW :gwizdanie:

:D

Opublikowano

:witch:, umówiłam się z zięciuniem w pubie :decayed: :decayed:

To obejrzymy kogo tam masz za zięciunia :D[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________

:naughty::kox: :gwizdanie: pozatym ona nadal jest u mnie pod koldra :polew: :polew: :polew: :>

No wiesz co Seba? to skoro ona pod kołdrą to co ty na litość boską przy kompie robisz? :przebiegly:

zięciunia? no kłyska przecież, pojechaliśmy zamówić lokal :decayed:

było ciężko, ale udało nam się szarpnąć trzy stoliczki :heat:

były już 3 rezerwacje, na 23, 20, i 4 osoby, noj nasza banda 13 sztuk :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale balet sie zrobil no :) zdjecia robcie jakies :D musze zobaczyc jak sie bawicie :D

Opublikowano

tak to jest jak 3 knajpy na całe MIASTO :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil: (joke)

Opublikowano

hellloł wypraszam sobie

jedna :decayed: :decayed: :decayed::wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 14:49_________________________________________________

mamy cichą nadzieję, że zrobi nam ktoś niespodziankę i zawita do nas :gwizdanie:

Opublikowano
było ciężko, ale udało nam się szarpnąć trzy stoliczki

były już 3 rezerwacje, na 23, 20, i 4 osoby, noj nasza banda 13 sztuk

:good: :good: :good: :good: :good:

:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

Opublikowano

hellloł wypraszam sobie

jedna :decayed: :decayed: :decayed::wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 14:49_________________________________________________

mamy cichą nadzieję, że zrobi nam ktoś niespodziankę i zawita do nas :gwizdanie:

kto?????? :gwizdanie:

Kasia o był żarcik zresztą ty wiesz :wink4:

Tak to jest jak się knajpke rezerwuje 3 dni przed Andrzejkami :przebiegly:

Opublikowano

wiem wiem :wink4:

jeszcze lepiej, bo dwa dni

no jak myślisz kto???

Opublikowano

pożyjemy zobaczymy.... :tongue4:

Opublikowano

No ta...u nas z knajpami deficyt :kwasny: no ale 13 osóbek to już coś :) w razie czego jednak nie mamy przewagi liczebnej heheh

Opublikowano

No ta...u nas z knajpami deficyt :kwasny: no ale 13 osóbek to już coś :) w razie czego jednak nie mamy przewagi liczebnej heheh

Nie liczy się przewaga liczebna, ale hart ducha i wola walki i zwycięstwa.

:D

Opublikowano

Powrociwszy z wykladow, zasiadlszy do obiadu, stwierdziwszy obecnosc nieprzeczytanych jeszcze stron, ogarnawszy wzrokiem ich zawartosc, popiwszy i pojadlszy, uciekam znajomemu podwiezc piloty do bramy, celem ich "zaprogramowawszy" :evil:

Opublikowano
  • Autor

jakzawszy rymowawszy humor poprawiwszy i pozostawiszy :D

Opublikowano
:polew: alesz skomentowawszy...
Opublikowano

jednorekie sa w pizzeri czy brak ?

Opublikowano

brak :confused4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 15:26_________________________________________________ale jest tv z muzą :naughty:

Opublikowano

Melduje się ze Zgierza :decayed:

P.S

Misie stacjonuje 5 km od Was :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.