Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Melduje się ze Zgierza :decayed:

P.S

Misie stacjonuje 5 km od Was :kox:

zaraz zajrzę w ten promień :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Melduje się ze Zgierza :decayed:

P.S

Misie stacjonuje 5 km od Was :kox:

Czy mi sie wydaje, czy dzisiaj jest impreza u Miskow? Seba - trzeba bedzie z nimi wirtualnie pyknac :decayed:

Opublikowano

Melduje się ze Zgierza :decayed:

P.S

Misie stacjonuje 5 km od Was :kox:

Czy mi sie wydaje, czy dzisiaj jest impreza u Miskow? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Melduje się ze Zgierza :decayed:

P.S

Misie stacjonuje 5 km od Was :kox:

Czyli jakieś 15 ode mnie pewnie :tongue4:

Opublikowano

Melduje się ze Zgierza :decayed:

P.S

Misie stacjonuje 5 km od Was :kox:

Czyli jakieś 15 ode mnie pewnie :tongue4:

Zależy jak mocno pedała przycisnę :polew: :polew: Kimi dawaj adres na pw to przyjadę , stanę pod balkonem i zaśpiewam serenadę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Melduje się ze Zgierza :decayed:

P.S

Misie stacjonuje 5 km od Was :kox:

Czyli jakieś 15 ode mnie pewnie :tongue4:

Zależy jak mocno pedała przycisnę :polew: :polew: Kimi dawaj adres na pw to przyjadę , stanę pod balkonem i zaśpiewam serenadę :polew: :polew: :polew:

Ale ja nie wyjdę na balkon rzucić Ci różę, bo za zimno i mi pupkę przewieje :D

Opublikowano

Kimi nie gadaj tylko szykuj kalesony :polew: :polew:

Opublikowano

Kimi nie gadaj tylko szykuj kalesony :polew: :polew:

Kalesony nie są sexi :no:

Opublikowano
  • Autor

Jak to dzisiaj impreza u Miskow ??

Opublikowano

impreza u Miśków dzisiaj :mysli:

dawać koordynaty i jestem za 0,5h :kox:

Opublikowano

Jak to dzisiaj impreza u Miskow ??

No tak u Miśków impreza,bo dziś są urodziny misia uszatka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a no tak faktycznie :D

Opublikowano

Kimi nie gadaj tylko szykuj kalesony :polew: :polew:

Kalesony nie są sexi :no:

to przynajmniej slipki włóż :naughty:

Opublikowano

sprostowanie ---Światowy Dzień Pluszowego Misia więć świętują

Opublikowano

Kimi nie gadaj tylko szykuj kalesony :polew: :polew:

Kalesony nie są sexi :no:

to przynajmniej slipki włóż :naughty:

Mam taką głowę słonika, dostałem na 18-kę :D

Trąbka słonika służy za "futerał" :D

To może takie coś? :naughty:

Opublikowano

Kimi nie gadaj tylko szykuj kalesony :polew: :polew:

Kalesony nie są sexi :no:

to przynajmniej slipki włóż :naughty:

i wełniane skarpety :polew:

Opublikowano

Kimi nie gadaj tylko szykuj kalesony :polew: :polew:

Kalesony nie są sexi :no:

to przynajmniej slipki włóż :naughty:

Mam taką głowę słonika, dostałem na 18-kę :D

Trąbka słonika służy za "futerał" :D

To może takie coś? :naughty:

to chyba już przeterminowana... :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi nie gadaj tylko szykuj kalesony :polew: :polew:

Kalesony nie są sexi :no:

to przynajmniej slipki włóż :naughty:

Mam taką głowę słonika, dostałem na 18-kę :D

Trąbka słonika służy za "futerał" :D

To może takie coś? :naughty:

to chyba już przeterminowana... :gwizdanie:

No do jedzenia nie jest :cool1:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:37_________________________________________________

Dobra, zawijanus na kwadratus, jak mawiali starożytni Rzymianie :D

Ave Banda :papa:

Opublikowano
  • Autor

trzeba Kimiemu sesje ciachnac jak bedzie targal tego slonia na sobie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.