Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good: :good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ??

ale jeszcze muszą im tory pobudować :mysli:

część juz do stolycy wymieniona :)

my za parę lat będziemy jeździć 200 a chińczycy już od paru lat 350km/h :wallbash:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

u nas bedzie to za 50 lat :D

Opublikowano

:good: :good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ??

ale jeszcze muszą im tory pobudować :mysli:

część juz do stolycy wymieniona :)

my za parę lat będziemy jeździć 200 a chińczycy już od paru lat 350km/h :wallbash:

Chińczyki to potęga gospodarcza a nam to raczej nie grozi......chyba czas zacząć uczyć się chińskiego.....nawet Volvo kupili. :kwasny:

Opublikowano

Ja się zwijam,.

Miłego wieczoru :papa:

Opublikowano

Ja się zwijam,.

Miłego wieczoru :papa:

Ja też, :hi: dobranoc

Opublikowano
  • Autor

ale jak to jest dopiero 21 ;):naughty:

Opublikowano

już prawie 23 :gwizdanie:

Opublikowano

ja bylem na treningu :)

Co trenujesz?

nie wiedziałeś???? :shocked:

już szerszy niż wyższy :polew:

Opublikowano

low-tec :D

Opublikowano
  • Autor

no i znowu swiatlo nie zgaszone ehhhh prosic prosic i nic trzeba bedzie wystawic rachunek i tyle ...

:hi:

Opublikowano

Ave Banda :papa:

No i opłacało się iść spać o 22 :D

Wyspałem się jak nigdy :naughty:

Opublikowano

:hi: Siemanko ranne ptaszki :polew:

No Kimi chyba dziś jak nigdy :decayed: 06.52 :oklaski: :oklaski: jest szansa że do pracuni się nie spóźnisz :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

ja bylem na treningu :)

Co trenujesz?

nie wiedziałeś???? :shocked:

już szerszy niż wyższy :polew:

;([br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 07:01_________________________________________________siemka Mario

jak sie nie spozni jak spozni :P

ja lece odezwe sie pozniej pozdro :D

Opublikowano

:good:

ja też zaraz spadam ale odezwe się po południu :confused4: :confused4:

narka :good:

Opublikowano

:hi: Siemanko ranne ptaszki :polew:

No Kimi chyba dziś jak nigdy :decayed: 06.52 :oklaski: :oklaski: jest szansa że do pracuni się nie spóźnisz :good: :good:

Szansa jest zawsze :D

Miłej pracy chopaki i do zobaczenia potem :papa:

Opublikowano

Aloha :tongue4:

Witamy, witamy :D

Jak się spało w świerzym łódzko-zgierskim powietrzu? :decayed:

Opublikowano

siemanko :>

a ja jak zwykle sie nie wyspałam ... :no: ale przy życiu podtrzymuje mnie świadomość

że jeszcze tylko 8 h i wyyyykend :decayed:

Opublikowano

siemanko :>

a ja jak zwykle sie nie wyspałam ... :no: ale przy życiu podtrzymuje mnie świadomość

że jeszcze tylko 8 h i wyyyykend :decayed:

Siema KATO :papa:

A ja poszedłem spać o 22, obudziłem się sam 6:30 i czuje się jak młody Bóg :D

No, może nie jak Bóŋ tylko jakiś tam Bożek czegoś, ale generalnie super :D

Opublikowano
:good: pozazdrościć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.