Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba masz duza chalke :D

Chałka jak to chałka. Ale do chałki ma bańke mleka :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:D

Nie no, zwykła chałeczka, z Piekarenki :D

Podkreślałem fakt, że mam przerwę i mogę ściemniać na legalu :D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 13:36_________________________________________________

Aha, zapomniałem - wciąż jem chałkę.

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 13:40_________________________________________________( to jest po prostu taki inny sposób napisania: "Tera ku*wa jem", w razie, gdyby ktoś zajrzał mi przez ramię :cool1: )

Opublikowano
  • Autor

ty ile masz tej przerwy na chalke

:P

Opublikowano

ty ile masz tej przerwy na chalke

:P

Aż zjem.

I właśnie ten moment nastąpił :disgust:

Ale są jeszcze okruszki... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

...niestety, ale i one się skończyły, nawet talerzyk wylizałem... :disgust:

Muszę jutro kupić większą chałkę :wallbash:

Dobra, muszę spadać :papa:

Opublikowano
  • Autor

hhehe byl i znik bo go wezwal nik :P

Opublikowano

:evil: w Krakowie rano taka szklanka była że można było figury kręcic na chodnikach :gwizdanie:

Powitała :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzien dobry :D dawno nie mowilem fajny avatar :P:D

Opublikowano

dzien dobry :D dawno nie mowilem fajny avatar :P:D

dawno nie komentowałam...

dzięki tobie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no ale co fajny jest ? jest :P[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 15:57_________________________________________________z racji tego ze Kimi ma bana w pracy na forum na fb kazal przekazac ze pozdrawia Smoczyce :P:decayed:

Opublikowano
:kawa: witka ponownie, jak juz bedzieci mieli te fotoski to poprosze o pw. Ja rzadko siedze na forum ostatnio. Muszę chyba chałki zacząć kupować :polew: .
Opublikowano

Madziu, nie ma Twoich rękwiczek, ja też swoje zgubiłam :angry:

Adaś się tak załatwił, że wylądowaliśmy w szpitalu do jutra ;(

Opublikowano
  • Autor

uuuu to nie zaciekawie :/

podsylajcie zdjecia do mnie ja je ogarne i bedziemy mieli w jednym miejscu tak jak Madzia proponowala :) mi nie przeszkadza :)

Opublikowano

Madziu, nie ma Twoich rękwiczek, ja też swoje zgubiłam :angry:

Adaś się tak załatwił, że wylądowaliśmy w szpitalu do jutra ;(

:punish: :punish: człowieku są w "myszowatej" tj. :audi: wystarczyło spytać :doh1: :doh1: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

hehehe w myszowatej :D dobre :D

to ja musze swoja lazurowata nazwac :P

Opublikowano

hehehe w myszowatej :D dobre :D

to ja musze swoja lazurowata nazwac :P

Seba ty możesz nazwać swoją Delfinek :wink4: z tym, że delfinkom nie zamarzają spryskiwacze :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe delfinek :D:decayed::naughty:

Opublikowano

cześć chłopaki :pociesz:

Opublikowano

Madziu, nie ma Twoich rękwiczek, ja też swoje zgubiłam :angry:

Adaś się tak załatwił, że wylądowaliśmy w szpitalu do jutra ;(

:confused4:

Trzymajcie się tam.

Kasia, przekaż Adasiowi pozdrowienia od Nikoli :decayed:

Kazała przekazać, że : "Jest mi bardzo smutno, że zachorowałeś, wysyłam Ci tę buźkę na pocieszenie :pociesz::buziak: "

Poważnie to są jej słowa :)

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________

cześć chłopaki :pociesz:

Cześć, dziewczyno :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.