Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;( ale jaik ja sie wzruszylem az sobie lykne pieroga z tego wszytskiego :kox:

Nu nu, do pierwszej gwiazdki nie jemy :no:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zgadzam sie ja tylko pije teraz :) wode ;)

Opublikowano

a ja już po śniadanku i ide teraz pakowac prezenty :kox:

3majcie sie Mikołaje :decayed::papa:

Opublikowano

a ja już po śniadanku i ide teraz pakowac prezenty :kox:

3majcie sie Mikołaje :decayed::papa:

Miłego pakowania :papa:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 10:35_________________________________________________

Ja też idę ogarnąć chałupkę :gwizdanie:

Prezenty spakowane od wczoraj :D

Opublikowano
  • Autor

no u mnie to samo :D takze Wszystkim milych i wesolych w rodzinnym gronie :)

Opublikowano

Bardzo chciałbym, aby każdy

Dostał ode mnie życzenia,

Lecz wybaczcie, moi drodzy -

Trudne to jest do zrobienia;/

W sposób więc alternatywny

Złoty środek zastosuję

Złożę życzenia na forum,

Ale się zaangażuję:)

Choć ogólnie, wszystkim piszę

Życzę Wam tego samego

Świąt Wesołych i udanych

Z serca mówię, ze szczerego

Ważne, by odnaleźć sens,

Zgłębić świąteczną istotę.

Spojrzeć na małego Pana,

Kadzidłem, mirrą i złotem,

Przez Trzech Króli obdarzonym

Potem połamać opłatek

W prawdzie spojrzeć sobie w oczy,

To najlepszy wzajem datek.

Chociaż magia nie ta sama,

Co w dziecinnych latach była

Teraz można głębiej spojrzeć

w Nowe Narodzenie Pana.

Mógłbym pisać tak bez kresu,

Jednak wolałbym żebyście

Czuli szczerość moich życzeń,

Prawdziwą i ciepłą iście.

Niech Wam czwórki służą dobrze,

A koniki galopują

Niech kolędy domownicy

Pod niebiosy wyśpiewują :>

Wszystkiego Dobrego życzy Bartek :wink4:

Opublikowano

Choinka,choinka

przy stole wigilijnym rodzinka.

Specjałów na stole wiele

i dzwony biją w każdym kościele.

Prezentów kupa i radości,

to święto rodzinne, święto miłości.

I żeby tak zawsze było

i dobrze nam razem się żyło,

bądźmy dla siebie mili

w każdym dniu i w każdej chwili.

Choinka, choinka,

wypijmy za zdrowie kieliszek winka.

Życzy Tomek

Opublikowano

wesołych i wszystkiego dużo :banan2::banan1::drunk::banan3: :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

wesołych i wszystkiego dużo :banan2::banan1::drunk::banan3: :laghing2:

hehehe :D

Opublikowano

wesołych i wszystkiego dużo :banan2::banan1::drunk::banan3: :laghing2:

hehehe :D

Są cycki, jest Seba :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oryginalne życzenia :evil:

Opublikowano

1293128881_by_samowolcia_500.jpg

:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

wesołych i wszystkiego dużo :banan2::banan1::drunk::banan3: :laghing2:

hehehe :D

Są cycki, jest Seba :polew: :polew: :polew: :polew:

przyganial kociol garnkowi :D

Opublikowano

wesołych i wszystkiego dużo :banan2::banan1::drunk::banan3: :laghing2:

hehehe :D

Są cycki, jest Seba :polew: :polew: :polew: :polew:

przyganial kociol garnkowi :D

:decayed:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:18_________________________________________________

xxxmas2.jpg[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

Dobra, trzeba się szykować na Wigilię.

Jeszcze raz Wesołych Świąt wszystkim, obyście pod choinką znaleźli to, o czym marzyliście cały rok :D

Od razu uprzedzam: według ostatnich badań naukowców, pod standardową choinką stojącą w domu NIE MIEŚCI się A4 B8 :D

Przykro mi :tongue4:

Opublikowano

Ode mnie też Wesołych Świąt wszystkim i dla wszystkich :hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:36_________________________________________________Dziś żołnierskie śle życzenia bez zbytniego pier..lenia ,

o choince i o śniegu i o Mikołaju w biegu.

Byś miał portfel pełny kasy,byś miał zawsze w lipcu wczasy,

przełożonych roztargnionych,by ci zawsze trzymał wentyl,

by sie gęba stale śmiała,by cie stara nie wkur..ała,

byś miał twardo zawsze w kroku ,tego życze w nowym roku,

Amen. :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

pekne zaraz :D

Opublikowano

pekne zaraz :D

A tak ładnie prosiłem przez telefon , żbyś się nie przejadł :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheh kurde latwo mowic :P ale nie no z umiarem :D teraz trzeba na pasterke isc :D

Opublikowano

teraz trzeba na pasterke isc :D

Teraz to się nazywa "Pasteryzacja" :polew: :polew:

Opublikowano

my już po pasterce :decayed:

dziękujemy wszystkim za pikne smsy :notworthy: życzymy udanych dalszych Świąt

i zajrzyjcie tu w przerwach między obżarstwem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.