Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry chopaki że się nie pojawiłem ale dostałem gorączki i leże w łóżku generalnie, się wyleczę to na następnym spocie bede na 99%...

Co do imion to fakt jak zapamiętacie imie Bartek to z ponad połową ekipy się już dogadasz:D:D:D

A ta akcja z tymi sankami to fajny pomysł był hehe :D:D:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:bry: bylo przyjechac to prawie juz bylby kulig :D[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 08:09_________________________________________________zdechne dzisiaj :(:sick3:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 08:24_________________________________________________kurde czemu tu nikogo nie ma nawet Kimiego ??? :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

A ja dzisiaj niespodziewane wolne, bo mi Nikola zachorzała :confused4:

Kaszle jak diabli :no:

Normalnie jak czytałem tę relację z Waszego nocnego "czuwania" nad Seby lazurkiem, to się zastanawiałem, kiedy nadejdzie scena, że siedzicie w okopach obok auta i DeeJay pokazuje Sebie zdjęcie dziewczyny i mówi: "Gdyby coś mi się stało, powiedz jej..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Seba, ale i tak dobrze, że auto stoi całe i zdrowe.

Bo stoi? :naughty:

Kamil, luzik, zdarza się, na następnym spocie 0.7 za nieobecność :D

Opublikowano
  • Autor

hhahaha no kurde teraz to nie wiem bo jestem na drugim koncu mam nadzieje ze stoi :) dziwna sprawa z tym byla :)

heheh a scena iscie z filmu normalnie :D heheheh a co Ty bys swojej nie bronil ?? kurde ja to bym zatluk na miejscu :D

no no z tym 0,7 to racja :D

Opublikowano

Pewnie, że bym bronił :D

A na następnym spocie, jak się koledzy Kamil-Teo i nowaks nie pojawią, to już na kolejnym bedziemy chodzić napierdzieleni jak bąki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no pozniej to sie juz poteguje ilosc 0,7 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

1293290181_by_rOx1233_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty:
Opublikowano

:hi:

Szkoda, że nie byłam wczoraj z Wami :( też bym pojeździła tymi sankami :slina: :slina: :slina:

Jutro z rana wyjazd do Zakopca, Adam zaczął prychć-kichać, zawsze coś :wallbash:

Misiek przed wyjazdem wymienia jeszcze klocki, a ja dochodzę do siebie po wczoraj :sick3:

Opublikowano
  • Autor

hhehe pieknie z tym zakopcem to sie miniemy Wy wrocicie ja pojade :(

Opublikowano

:hi:

Szkoda, że nie byłam wczoraj z Wami :( też bym pojeździła tymi sankami :slina: :slina: :slina:

Jutro z rana wyjazd do Zakopca, Adam zaczął prychć-kichać, zawsze coś :wallbash:

Misiek przed wyjazdem wymienia jeszcze klocki, a ja dochodzę do siebie po wczoraj :sick3:

Siemanko :papa:

Ale macie fajnie ;(

Z tym wyjazdem oczywiście.

Co do Adasia - Nikola też "padła" w Święta. Kaszel, katar itepe. Tym razem ewidentnie przeziębiona jest.

BTW, będziecie tam mieć internet?

Opublikowano

boże nie czytam tych 20 zaległych stron bo mi się nie chce :no:

Ogólnie widze że święta wszyscy przezyli, auta stoją pod domami :good: moje też ale bez wycieraczki z tyłu :kwasny:

dzień dobry

Opublikowano

boże nie czytam tych 20 zaległych stron bo mi się nie chce :no:

Ogólnie widze że święta wszyscy przezyli, auta stoją pod domami :good: moje też ale bez wycieraczki z tyłu :kwasny:

dzień dobry

Siemanko :papa:

Kurde, szkoda auta i wycieraczki :wallbash:

Co za kraj.

Opublikowano

kolednicy wracali z pasterki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hyh na bogato :)

neciku nie bede mialw zakopcu :/

Opublikowano

hyh na bogato :)

neciku nie bede mialw zakopcu :/

Bida :confused4:

A Miśki? :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:decayed::naughty::bry:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Siema :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.