Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szkolenie :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie Sebek fotki :good:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyhy jakie spox tam rozmazane brzydkie byle co jest bo jest :) kiedys sie tej lampy napewno dorobie :P

Opublikowano

hyhyhyhy jakie spox tam rozmazane brzydkie byle co jest bo jest :) kiedys sie tej lampy napewno dorobie :P

Nom światła to tam brakuje niestety..... dla Bartka podobnie wychodziło i myślę, że takiego obszaru lampą nie załatwisz... chyba najlepszym rozwiązaniem jest zwiększyć czas by "doświetlić fotki" chociaż Wy macie większy experience w tej materii :cool1:

Opublikowano
  • Autor

heheh no calego nie ale obejmie duzo wiecej :)

co do doswietlenia masz racie tyle ze wtedy odpadaja zdjecia w ruchu bo beda ladnie zamazane :D

no i odpada zdjec z reki :) tylko statyw :) co tez bedzie ciezko :D[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________lece na kwadrata :) do za godzinke ;)

Opublikowano

heheh no calego nie ale obejmie duzo wiecej :)

co do doswietlenia masz racie tyle ze wtedy odpadaja zdjecia w ruchu bo beda ladnie zamazane :D

no i odpada zdjec z reki :) tylko statyw :) co tez bedzie ciezko :D

Zgadzam się. Oczywiście pisząc o zwiększeniu czasu miałem na myśli fotki przedmiotów statycznych np. autek (wyszedłby naprawdę ładny efekt mimo braku światła). Statyw by się przydał ale z ręki też można dać radę... ;) Fotki w ruchu z wiadomych przyczyn odpadają... :thumbdown: A dobrą lampą zdecydowanie lepiej można by doświetlić kłyska co by go było lepiej/ostrzej widać... :good: bo do reszty zastosowań (ślizganie autek) to myślę, że efekt byłby znikomy... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nom mialem statyw w bagazniku :P nie chcialo mi sie wyciagac :P:D :D :D

Opublikowano

nom mialem statyw w bagazniku :P nie chcialo mi sie wyciagac :P:D :D :D

LOL :polew:

Opublikowano

Widziałem też rejestracje z Kłobucka kto to :mysli: a fotki git :good:

Opublikowano

Widziałem też rejestracje z Kłobucka kto to :mysli: a fotki git :good:

jakbyś przyjechał na spota kolego to byś wiedział kto to... a tak to dupaa :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano

Widzę, że nawet znakowe fotki są w galerii;o Ciekawe, co sobie pomyśli postronna osoba, nieznająca tematu, gdy ogląda te fotki :decayed:

Opublikowano

Widziałem też rejestracje z Kłobucka kto to :mysli: a fotki git :good:

jakbyś przyjechał na spota kolego to byś wiedział kto to... a tak to dupaa :gwizdanie:

:bicz2:Przyjade ,przyjade

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że nawet znakowe fotki są w galerii;o Ciekawe, co sobie pomyśli postronna osoba, nieznająca tematu, gdy ogląda te fotki :decayed:

:polew: :polew: :polew:

witam wszystkich :hi:

:hi:

Mario tam 1 albo 2 strony wczesniej wstawilem Ci sznurek :D

Opublikowano

czerwony B7-owy paździerz :P widziany dzisiaj na BP przy rondzie Solidarności, czy to od nas :gwizdanie:

czemu poazdzierz ?

no właśnie, czemu? :):hi:

Opublikowano

czerwony B7-owy paździerz :P widziany dzisiaj na BP przy rondzie Solidarności, czy to od nas :gwizdanie:

czemu poazdzierz ?

no właśnie, czemu? :):hi:

cierpliwie czekamy na odpowiedź... :cool1:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.