Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Na tipa nie można złego słowa powiedzieć, bo to w miarę prosta skrzynia - po prostu zmieniać olej i jeździć. Fajnie chodzi, do tego możliwość zmiany manualnej...Wszystko cacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra piękne Panie i mili Panowie, ja zawijam, do jutra :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tipa nie można złego słowa powiedzieć, bo to w miarę prosta skrzynia - po prostu zmieniać olej i jeździć. Fajnie chodzi, do tego możliwość zmiany manualnej...Wszystko cacy :decayed:

popieram, tylko z ta zmianą oleju to nie koniecznie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - w tipie się olej wymienia, jak w każdej skrzyni automatycznej:) Co do "zmiany manualnej" - chodzi mi oczywiście o zmianę biegów z kierownicy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jakies takie techiczne sie to forum zrobilo :D

no to PYK :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - w tipie się olej wymienia, jak w każdej skrzyni automatycznej:) Co do "zmiany manualnej" - chodzi mi oczywiście o zmianę biegów z kierownicy :>

Zależy od modelu, starszy jak miał w a6 c5 2,5 tipa to pojechał do serwisu, wklepali win i powiedzieli, że w tej skrzyni co tam jest oleju się nie rusza bo można zaszkodzić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Seba - problem w tym, że ASO twierdzi, iż oleju się nie zmienia - jak w skrzyni jest wszystko ok, to będzie chodzić, ale jak spuścisz olej i się okaże, że na magnesie jest dużo opiłków (jak i w samym oleju) oraz że nie jest przejrzysty, tylko np. przypalony, to taka zmiana jest konieczna, a nawet nie będziesz o tym wiedział... Moja 4-biegowa skrzynia niby nie wymaga zmiany oleju, a skądinąd wiem, że zmienia się go co 60kkm i tak robię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, chodzi do tej pory na tym samym oleju bo niedawno ten gość co ją kupił dzwonił i ma juz blisko 300kkm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Seba - problem w tym, że ASO twierdzi, iż oleju się nie zmienia - jak w skrzyni jest wszystko ok, to będzie chodzić, ale jak spuścisz olej i się okaże, że na magnesie jest dużo opiłków (jak i w samym oleju) oraz że nie jest przejrzysty, tylko np. przypalony, to taka zmiana jest konieczna, a nawet nie będziesz o tym wiedział... Moja 4-biegowa skrzynia niby nie wymaga zmiany oleju, a skądinąd wiem, że zmienia się go co 60kkm i tak robię;)

a ja tam mu wierze :D :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiwat klub A4-PYK! :decayed:

ot madrego dobrze posluchac :D

montaz wzmaka i tuby do mnie w wersj bose to bedzie problem jakis ?? ja nie mam bose ale chce kupic bose wzmaka i tube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, nie pożałujesz;) Wzmacniacz jest inny, także najlepiej byłoby go kupić z kostką, ale wszystko jest do ogarnięcia;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest akurat wzmak woofer i dwa glosniki z polki z sedana nie wiem czy to mi gdzie podejdzie [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:49_________________________________________________chociaz o wzmaku nic nie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy problem z wooferem od sedana, bo niebardzo jest go gdzie u Ciebie włożyć;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart tu mam http://allegro.pl/wzmacniacz-tuba-bose-do-audi-a4-b7-avant-2004-2008-i1440036898.html :D[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:13_________________________________________________dobra jak lukniesz to odpisz a ja znikam w kokona :D ciekawe moze go kupie to pomodzimy cos :D:P jak bedzies zmial czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wymiana jest nieco później.... ZF recommended to change ATF every 80 000 - 120 000 KM or 8 Years. dopiero kolejna wymiana zalecana jest po 60 000km. :gwizdanie:

Sebek uciekłeś z IRCa i nie zdąrzyłem odpowiedzieć na Twoje pytanie - spokojnie możesz się do mniee wbijać na spocie z płytką.... jak będziesz miał taki sam kawałek to porównamy jak to gra i czy warto ładować się w Bose... ale z tego co czytałem opinię innych to warto... ja nie mam żadnego porównania to się nie wypowiem... gra ładnie to fakt ale jak ładnie w stosunku do serii to nie wiem bo serii nie słuchałem.

http://www.bose.de/DE/de/automotive-systems/automotive-systems/previous-models/audi.jsp :cool1:

Co do płynu jaki powinien być do wspomagania to temat nie tak dawno przerabiałem... 1litr płynu G004000M2 zapłaciłem 41zł. (zielony kolor) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...