Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tipa nie można złego słowa powiedzieć, bo to w miarę prosta skrzynia - po prostu zmieniać olej i jeździć. Fajnie chodzi, do tego możliwość zmiany manualnej...Wszystko cacy :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra piękne Panie i mili Panowie, ja zawijam, do jutra :papa:

Opublikowano

Na tipa nie można złego słowa powiedzieć, bo to w miarę prosta skrzynia - po prostu zmieniać olej i jeździć. Fajnie chodzi, do tego możliwość zmiany manualnej...Wszystko cacy :decayed:

popieram, tylko z ta zmianą oleju to nie koniecznie :wink4:

Opublikowano

Nie no - w tipie się olej wymienia, jak w każdej skrzyni automatycznej:) Co do "zmiany manualnej" - chodzi mi oczywiście o zmianę biegów z kierownicy :>

Opublikowano
  • Autor

kurde jakies takie techiczne sie to forum zrobilo :D

no to PYK :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no - w tipie się olej wymienia, jak w każdej skrzyni automatycznej:) Co do "zmiany manualnej" - chodzi mi oczywiście o zmianę biegów z kierownicy :>

Zależy od modelu, starszy jak miał w a6 c5 2,5 tipa to pojechał do serwisu, wklepali win i powiedzieli, że w tej skrzyni co tam jest oleju się nie rusza bo można zaszkodzić :mysli:

Opublikowano

Widzisz, Seba - problem w tym, że ASO twierdzi, iż oleju się nie zmienia - jak w skrzyni jest wszystko ok, to będzie chodzić, ale jak spuścisz olej i się okaże, że na magnesie jest dużo opiłków (jak i w samym oleju) oraz że nie jest przejrzysty, tylko np. przypalony, to taka zmiana jest konieczna, a nawet nie będziesz o tym wiedział... Moja 4-biegowa skrzynia niby nie wymaga zmiany oleju, a skądinąd wiem, że zmienia się go co 60kkm i tak robię;)

Opublikowano

no nie wiem, chodzi do tej pory na tym samym oleju bo niedawno ten gość co ją kupił dzwonił i ma juz blisko 300kkm :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Widzisz, Seba - problem w tym, że ASO twierdzi, iż oleju się nie zmienia - jak w skrzyni jest wszystko ok, to będzie chodzić, ale jak spuścisz olej i się okaże, że na magnesie jest dużo opiłków (jak i w samym oleju) oraz że nie jest przejrzysty, tylko np. przypalony, to taka zmiana jest konieczna, a nawet nie będziesz o tym wiedział... Moja 4-biegowa skrzynia niby nie wymaga zmiany oleju, a skądinąd wiem, że zmienia się go co 60kkm i tak robię;)

a ja tam mu wierze :D :gwizdanie:

Opublikowano

:D

Opublikowano

wiwat klub A4-PYK! :decayed:

Opublikowano

ja sie odmeldowuje :piroman:

z forum :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiwat klub A4-PYK! :decayed:

ot madrego dobrze posluchac :D

montaz wzmaka i tuby do mnie w wersj bose to bedzie problem jakis ?? ja nie mam bose ale chce kupic bose wzmaka i tube :)

Opublikowano

Kupuj, nie pożałujesz;) Wzmacniacz jest inny, także najlepiej byłoby go kupić z kostką, ale wszystko jest do ogarnięcia;]

Opublikowano
  • Autor

jest akurat wzmak woofer i dwa glosniki z polki z sedana nie wiem czy to mi gdzie podejdzie [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:49_________________________________________________chociaz o wzmaku nic nie pisze :)

Opublikowano

największy problem z wooferem od sedana, bo niebardzo jest go gdzie u Ciebie włożyć;/

Opublikowano
  • Autor

Bart tu mam http://allegro.pl/wzmacniacz-tuba-bose-do-audi-a4-b7-avant-2004-2008-i1440036898.html :D[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:13_________________________________________________dobra jak lukniesz to odpisz a ja znikam w kokona :D ciekawe moze go kupie to pomodzimy cos :D:P jak bedzies zmial czas :P

Opublikowano

powinno podchodzić do Twojego auta;) Ok - ja na dzisiaj zawijam. Pzdr.

Opublikowano

Pierwsza wymiana jest nieco później.... ZF recommended to change ATF every 80 000 - 120 000 KM or 8 Years. dopiero kolejna wymiana zalecana jest po 60 000km. :gwizdanie:

Sebek uciekłeś z IRCa i nie zdąrzyłem odpowiedzieć na Twoje pytanie - spokojnie możesz się do mniee wbijać na spocie z płytką.... jak będziesz miał taki sam kawałek to porównamy jak to gra i czy warto ładować się w Bose... ale z tego co czytałem opinię innych to warto... ja nie mam żadnego porównania to się nie wypowiem... gra ładnie to fakt ale jak ładnie w stosunku do serii to nie wiem bo serii nie słuchałem.

http://www.bose.de/DE/de/automotive-systems/automotive-systems/previous-models/audi.jsp :cool1:

Co do płynu jaki powinien być do wspomagania to temat nie tak dawno przerabiałem... 1litr płynu G004000M2 zapłaciłem 41zł. (zielony kolor) :wink4:

Opublikowano

Ostatni.... Pierwszy :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.