Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze ze ja tez nie piłem :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wkręcać Miśka, dał 50 dych na flaszkę :cool1:

A czy coś z niej wypił, to już inna kwestia :D[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:23_________________________________________________

Przez te felgi spadłem z krzesła i wybiłem sobie trzy zęby :disgust: :disgust:

Fele są po prostu :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Nie wkręcać Miśka, dał 50 dych na flaszkę :cool1:

A czy coś z niej wypił, to już inna kwestia :D[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:23_________________________________________________

Przez te felgi spadłem z krzesła i wybiłem sobie trzy zęby :disgust: :disgust:

Fele są po prostu :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

jak dał 500, to poszalał;D

Opublikowano

DJ, nie czepiaj się słówek :D

Wiadomo, że chodziło o 50 PLN, czyli pięc dych :D

Opublikowano

ludzie skończcie ten temat kto ile dał... i kto ile wypił.... najważniejsze, że impreza była na grubasa.. :good:

Opublikowano

czekaj, czekaj teraz podsumujemy kto ile musi do kasy wrzucić :polew:

Opublikowano

ouuu zabiera ten glos co byl :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:39_________________________________________________LUBIE :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:39_________________________________________________poza tym powiedzialem tylko ze ktos stawia a tu juz wyliczania leca luuudzie...

Opublikowano

wypowiadać się powinien zainteresowany czyli JA !!!!!!!!!!!!

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:44_________________________________________________i nie chodzi tu o 50 czy 500 - było fajnie do póki pamiętam - a z fotek wychodzi, że później też było nieźle :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano

to ja ide się w końcu wyspać :hi:

Opublikowano

to ja ide się w końcu wyspać :hi:

O, i to jest dobry pomysł :D

To ja też zawijam, do jutra :papa:

Opublikowano

dobrej nocki śpiochy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak spiochy jak spiochy rkwon nigdy nie spi rkwon czuwa :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj mamy urodziny :naughty::a4fan::drunk:

Opublikowano
  • Autor

jo wlasnie zerknalem na fb :D

Opublikowano

a tak w ogóle to komu mam oddać za moje miejsce przy stoliku? bo nie zdążyłem się dowiedzieć a tak mi głupio że wyszedłem bez pożegnania :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hmm no w sumie to racja bo ktos za to placik chyba Kimi hmmmm trzeba sie go jutro zapytac co i jak z tym

Opublikowano

które to juz? starzejesz się :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:02_________________________________________________no to dajcie znać na pw

Opublikowano

a ja na nk :tongue4: ale ja już spadam, napijemy się innym razem :polew:

Opublikowano
  • Autor

klub a4 ma 5 urodziny :):decayed:

Opublikowano

a nie dziś?:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.