Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie gadaj ze popsułeś :shocked:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

się kuku niuni malutkie zrobiło. :decayed: zderzak tył i lewy tył błotnik.

wszyscy żyją :decayed:

Opublikowano

ale ty przekombinowałeś czy ktoś ci w zad wjechał :mysli:

Opublikowano

się kuku niuni malutkie zrobiło. :decayed: zderzak tył i lewy tył błotnik.

wszyscy żyją :decayed:

Kurcze, szkoda. :(

Ale sytuacja do opanowania, czy zderzak do śmieci?

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:29_________________________________________________

Panton popsułeś irca :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

się kuku niuni malutkie zrobiło. :decayed: zderzak tył i lewy tył błotnik.

wszyscy żyją :decayed:

spoko wyciągniemy z ubezpieczyciela tyle, że będzie na nowy i jeszcze na spota wojewódzkiego wystarczy :D:kox:

a tak poważniej to szkoda zderzaka jak cholera.... :wallbash: ;([br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:46_________________________________________________a ja dzisiaj wymieniłem swoją kierę na kierę z S4 z B7 z łopatkami, multi..(z 2010 roku nowiutka)... :wink4: wszystko pięknie zakodowane i śmiga wspaniale... :rolleyes: no i wymieniłem manetkę - odblokowałem pełnego fisa :cool1:

fotki zapodam jutro bo dzisiaj ciemno i moim komórkowym aparatem nic nie wyjdzie.. :gwizdanie:

Opublikowano

się kuku niuni malutkie zrobiło. :decayed: zderzak tył i lewy tył błotnik.

wszyscy żyją :decayed:

spoko wyciągniemy z ubezpieczyciela tyle, że będzie na nowy i jeszcze na spota wojewódzkiego wystarczy :D:kox:

a tak poważniej to szkoda zderzaka jak cholera.... :wallbash: ;([br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:46_________________________________________________a ja dzisiaj wymieniłem swoją kierę na kierę z S4 z B7 z łopatkami, multi..(z 2010 roku nowiutka)... :wink4: wszystko pięknie zakodowane i śmiga wspaniale... :rolleyes: no i wymieniłem manetkę - odblokowałem pełnego fisa :cool1:

fotki zapodam jutro bo dzisiaj ciemno i moim komórkowym aparatem nic nie wyjdzie.. :gwizdanie:

Oooo, musi być teraz :kox: :kox: :kox:

W niedzielę obczaimy na żywca [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 22:02_________________________________________________

4811252381e5aae5abb8b.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

aaaaaaaallle piękna :shocked:

ps: nom wygląda ekstra... z ładnym logo S4 ;)

Opublikowano

prawie jak moja :tongue4:

Opublikowano

a ja dzisiaj w łodzi byłem i prawie by mi seicento w d*pę wjechało :naughty: Hamuje na sienkiewicza do świateł patrze w lustro a za mną białe seico w poprzek staje :polew: :polew: :polew: koleś się ręcznym ratował :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...ale sie uratowal:D

Opublikowano

myślałem że on chce pas zmienić, patrze w lewe lusterko widzę przód, patrze w prawe widzę tył :polew: :polew:

Opublikowano

dobry drajver :>

Opublikowano

Dla Chrissa :decayed:

Każdy wodnik lub wodniczka

to jest zbytnik lub zbytniczka

Bardzo lubi figle, psoty

lecz nie tęskni do roboty :wink4: :wink4: :wink4:

35 lat minęło.... jak jeden dzień.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

100 lat :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

życzą MIŚKI

Opublikowano
  • Autor

Chriss wszystkiego naj naj :D stara dupo :P:naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

wiem ze to na 18 ale na 35 tez moze byc :P

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 08:54_________________________________________________a tak o samomochodach :D

wpadlem w czoraj w dwie dziurki pod rzad :/ i zapalila mi sie kontrolka od esp :/[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 09:17_________________________________________________a no i kolo 13 lece do DJ ;D bedziemy rezac :D oczywiscie zrobie fotostory :D

Opublikowano

chriss :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: wszystkiego najlepszego ty stary rowerze :D

Opublikowano

chriss Wszystkiego Najlepszego !!!! :D

Tort dla Ciebie:

tort_.jpg

:naughty:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Siema siema :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.