Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

pieknie :D moje gratki :D oplacalo sie meczyc dziadow :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:embarrassed: normalnie mi wstyd za Miśka, tzn: za jego pierwszą kandydatkę :sick3:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

pieknie :D moje gratki :D oplacalo sie meczyc dziadow :D

co Ty Idczak wzial ta kase przeciec mnie nie chcieli dac ani grosza wiecej powiedzieli zebym do sadu poszedl

Opublikowano
  • Autor
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: o kuzwa co cena....
Opublikowano

i gdzie sprawiedliwosc na tym swiecie

Opublikowano

Wow, 19 tysi, ładnie :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 21:52_________________________________________________

:hi:

:embarrassed: normalnie mi wstyd za Miśka, tzn: za jego pierwszą kandydatkę :sick3:

Ale jest tylko jedna :D

I czemu Ci wstyd?

Opublikowano

no nie widać - tylko jedna z twojego postu :confused4:

Opublikowano

Seba, na tych linkach, co Ci podałem - pierwsze i trzecie zdjęcie jest:

[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 21:30_________________________________________________Mariuszzgierz

suzanne-berkshire-1-610x915.jpg

Suzanne_Berkshire_Playboy_Girls_11.jpg

5213783314_07f5766e5a_z.jpg

Opublikowano

no, teraz tak widać ładny zawias :naughty:

Opublikowano

Wow, 19 tysi, ładnie :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 21:52_________________________________________________

Kimi 19tysi to Idczak wzial :)

Opublikowano
  • Autor

MArio ustawil poprzeczke bardzo wysoko :D

Opublikowano

Seba a jednak można chłopaku :decayed: :decayed: :decayed:

Już widzę :good:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 22:29_________________________________________________tzn 2 foty :wink4:

Opublikowano

juz widze

Opublikowano

mucha nie siada, komar nie kuca

Opublikowano

panowie na ircu tez pisalem, ale moze mi tu ktos podpowie. potrzebuje jutro zrobic mażetę zewnętrzna, w czw jade do wawy i nie chce zatrzec lozyska. moze ktos z bandy ma warunki, albo zna kogos :tongue4: z gory dzieki za pomoc :):hi:

Opublikowano

Witam i zapraszam :wink4:

STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!!

Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie :naughty:

Opublikowano

No, Tomuś... Czekamy tylko, aż mnie przyznają za atak znaku :decayed:

Opublikowano

No, Tomuś... Czekamy tylko, aż mnie przyznają za atak znaku :decayed:

Znak Cię zaatakował?? :polew: :polew:

widziałem dzisiaj na allegro a6 c5 z przodem od nowej s6 :naughty: ale tyłu zapomnieli przerobić :wink4:

a tak na serio to chyba jednak nie będę już niedługo jeździł a4 :( ale za to a6 :kox: będę mógł przyjechać na spota? :evil:

Opublikowano

No, Tomuś... Czekamy tylko, aż mnie przyznają za atak znaku :decayed:

Znak Cię zaatakował?? :polew: :polew:

widziałem dzisiaj na allegro a6 c5 z przodem od nowej s6 :naughty: ale tyłu zapomnieli przerobić :wink4:

a tak na serio to chyba jednak nie będę już niedługo jeździł a4 :( ale za to a6 :kox: będę mógł przyjechać na spota? :evil:

Nie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Żartowałem :wink4:

Zawsze jesteś mile widziany :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.