Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej, wez sie misiek pochwal, jakie ledy rezasz? Dzienne?;D ...Kto pyka? :decayed:

:decayed: :decayed: nic specjalnego :wink4: kupiłem na alledrogo dwie żaróweczki ledowe i zakładam bo akurat spaliły mi się obie pozycje :decayed: wyczytałem na forum że jeden gościu założył i dają radę więc ja też spróbuję - żadne wielkie rezanie po prostu wymiana żarówek :wink4:

tak w ogóle to Siemanko :hi: :hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: a ja siedze na wykladzie i slucham jakies baby co sama nie wie chyba gdzie jest :polew: ale dobrze ze mam wlan w telefonie to bede z wami na biezaco
Opublikowano

ahhh ta dzisiejsza młodzież :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

nie zazdroszczę :D ale spokojnie ja od następnego tygodnia również rozpoczynam ostatni semestr na studiach :D

Opublikowano

no co edukacja przede wszystkim :)

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Klysek ja tez na zajeciach siedze :) sory za wczesniejsze wprowadzenie w blad tamta kwote co podalem x2 trzeba bo podali tylko mnie i tata dostal tez takie pismo jako wspolwlasciciel[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 09:59_________________________________________________spadam wejde gdies za 2-3godziny :)

Opublikowano
:hi: łódź
Opublikowano

:hi: łódź

:buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Jak tam co tam? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: łódź

witam :)[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:14_________________________________________________o witam Kimi-ego, byles juz na motodromie? czy to jutro bo juz mi sie dni myla[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:15_________________________________________________na irc-a niestety sie nie zaloguje jak narazie

Opublikowano

:hi: łódź

:buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Jak tam co tam? :naughty: :naughty: :naughty:

leci kabarecik .... najważniejsze że temperatura idzie w górę ;)

Opublikowano

:hi: łódź

witam :)[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:14_________________________________________________o witam Kimi-ego, byles juz na motodromie? czy to jutro bo juz mi sie dni myla[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:15_________________________________________________na irc-a niestety sie nie zaloguje jak narazie

Jutro :gwizdanie: :D

:hi: łódź

:buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Jak tam co tam? :naughty: :naughty: :naughty:

leci kabarecik .... najważniejsze że temperatura idzie w górę ;)

:good: :good: :good:

Dokładnie.[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:18_________________________________________________

A ja się zabieram za sobotnie obowiązki, ehhh :disgust:

Na razie :papa:

Opublikowano

Hejka :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

jak wejdzie tomek, to musi wiedzieć, że na spota przyjeżdża sam, albo go przywozi siostra - w każdym razie obecność obowiązkowa;D

Opublikowano

Macie obiecany filmik :kox:

Opublikowano

Jaki fajny line-follower;D Sam robiłeś?

Opublikowano

no pewnie że sam :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.