Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pankracy zaraz kawencje ściągnie i wystrzeli z pomysłami :kox:

a co do giełdy to dokładnie tak to się u nas odbywa... czasami nawet widać jak przed zamknięciem jest robiony sztuczny ruch by akcje sztucznie podbić a później po zamknięciu wszyscy się zastanawiaj "co to było".... i najlepsze, że niby temat jest badany przez KPWiG w każdym z takich przypadków NIC z tego nie wynika... czytam sobie, że KPWiG bada, czy okoliczności ujawnienia raportu XXXX na temat grupy kapitałowej YYYY SA i jego treść nie stanowią działania kwalifikującego się jako manipulacja instrumentem finansowym (art. 97 ustawy prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi) - rozpowszechniania za pomocą środków masowego przekazu lub w inny sposób fałszywych lub nierzetelnych informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd w zakresie instrumentów finansowych.... i śmiać mi się chce jak te mądre głowy NIC nie wykazały... a temat ląduje w koszu... i kilkaset lub kilkadziesiąt tysięcy drobnych inwestorów zostało wydojonych na kasę bo kupili przed zamknięciem kilkanaście minut widząc jak zapier*** do góry a rano (?) mała korekta buhahahaa.... i Czarnecki, Kulczyk, Solorz, Karkosik itp. liczą kasę ludzi, którzy zostali z niej wydojeni... oczywiście wtedy każdy "spokojnie... to chwilowe... odbije się... odrobi...." bo co mają innego zrobić jak już wskoczyli w gówno... wystarczy sobie prześwietlić kilka tematów np. Elektrim... i jak czytam kolejne rewelacje Solorza o wprowadzeniu superszybkiego internetu w technologi LTE... pamiętam jak każdy się tym jarał... internet 40Mbps w domu ... mobilny.. filmy w HD będzie można oglądać online... i co? minęło dwa lata i jaki efekt z tych bajeczek? U nas w kraju technicznie nie ogarniają 3G a w 4G chcieli się bawić.... LOL ale "mądrych" nie brakowało, którzy inwestowali w bajeczki Solorza....

Podsumowując to kwestia zapodania w odpowiednim momencie i w odpowiedni sposób bajeczki, którą ludzie łykną.... a później już się liczy kaskę. :polew:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yōkoso :hi: :hi: :hi:

Kolejny piękny dzień się zapowiada (pogodowo oczywiście) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk ale jakas zbabawa dla duzych Panow musi byc, poza tym idzie na gieldzie przezyc wiec... bawmy sie ;D

:wink4: krzywo... prosto... aby ostro... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: dobry dzień :cool1: :cool1:

Orientowałem się o naklejki. U mnie w pracy niestety nie pociągnę tego naszego nieszczęsnego logo zbyt małe. Musiał bym kupować specjalny nóż do malutkich elementów.

Dzisiaj o 9 wstąpiłem do studia reklamy które na jutro na 12 określi się czy da się wykonać czy jest to problem. Niestety nasze logo posiada bardzo malutkie elementy o wielkości 0,5mm i naklejki typu odklej przyklej mogą być dość problematyczne. W produkcji jak i w nakładaniu. Dokładne informacje będę miał jutro po 12 i zaraz zdjęcia porobię i wstawię. Wypowiecie się czy pasuje czy szukamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siedzę na uczelni i kminię na zadaniem... Do zrobienia projekt - "bezpieczna usługa poczty elektronicznej" - mam zrobione 2 maszyny wirtualne, teraz muszę się zdecydować, jaki wybrać program do obsługi serwera poczty, postawionego właśnie na wirtualnej maszynie. Na drugiej jest klient. Ważne, żeby program oferował mi dostęp SSL, SSH, https, jak i po najzwyklejszych pop3/smtp/imap. Pomoże ktoś? Panton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siedzę na uczelni i kminię na zadaniem... Do zrobienia projekt - "bezpieczna usługa poczty elektronicznej" - mam zrobione 2 maszyny wirtualne, teraz muszę się zdecydować, jaki wybrać program do obsługi serwera poczty, postawionego właśnie na wirtualnej maszynie. Na drugiej jest klient. Ważne, żeby program oferował mi dostęp SSL, SSH, https, jak i po najzwyklejszych pop3/smtp/imap. Pomoże ktoś? Panton?

zakładam, że to na Linuxie można postawić? na tych virtualkach postawiłeś serwer na Linuxie i taki setup trzeba wykonać (Serwer_Poczty<--------------SSL/TLS------------>klient poczty czyli np. Windows z Outlook Express oczywiście skonfigurowany po SSLu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej postawić na windowsie - dla mnie prościej będzie.

:shocked: :shocked: :shocked: na Windowsie??? łatwiej??? ok...jak chcesz http://www.hmailserver.com/

hMailServer 5.3.3 posiada wsparcie dla POP3,SMTP,IMAP i TLS więc spokojnie na tym "wyklikasz"

a teraz to musisz postawić - w tym momencie? bo wieczorkiem byłoby łatwiej (czasowo) :rolleyes:

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 11:39_________________________________________________odpaliłbyś mojego programika co bym miał pełną kontrolę nad kompem i ogień na tłoki z tematem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę teraz, bo aktualnie instaluję trzecią maszynę wirtualną na genialnym systemie Windows XP, który truje d*pę o aktywację, choć jest oryginalny :polew: Hmail jest darmowy? Coś mi się rzuciło w oko, jak szukałem programiku, ale nie czytałem dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom jest darmowy... toż bym nie proponował komercyjnego rozwiązania z crackiem do wykonania zadania na zaliczenie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie :wink4: jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna :good:

Alex najbardziej lubi jeździć w :a4fan:

1dlaalexa.jpg

Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html

Dzięki w imieniu Alexa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z cieplutkiej Szwecji :>

Buziaki ze słonecznej Łodzi :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 13:54_________________________________________________

Pankracy zaraz kawencje ściągnie i wystrzeli z pomysłami :kox:

a co do giełdy to dokładnie tak to się u nas odbywa... czasami nawet widać jak przed zamknięciem jest robiony sztuczny ruch by akcje sztucznie podbić a później po zamknięciu wszyscy się zastanawiaj "co to było".... i najlepsze, że niby temat jest badany przez KPWiG w każdym z takich przypadków NIC z tego nie wynika... czytam sobie, że KPWiG bada, czy okoliczności ujawnienia raportu XXXX na temat grupy kapitałowej YYYY SA i jego treść nie stanowią działania kwalifikującego się jako manipulacja instrumentem finansowym (art. 97 ustawy prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi) - rozpowszechniania za pomocą środków masowego przekazu lub w inny sposób fałszywych lub nierzetelnych informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd w zakresie instrumentów finansowych.... i śmiać mi się chce jak te mądre głowy NIC nie wykazały... a temat ląduje w koszu... i kilkaset lub kilkadziesiąt tysięcy drobnych inwestorów zostało wydojonych na kasę bo kupili przed zamknięciem kilkanaście minut widząc jak zapier*** do góry a rano (?) mała korekta buhahahaa.... i Czarnecki, Kulczyk, Solorz, Karkosik itp. liczą kasę ludzi, którzy zostali z niej wydojeni... oczywiście wtedy każdy "spokojnie... to chwilowe... odbije się... odrobi...." bo co mają innego zrobić jak już wskoczyli w gówno... wystarczy sobie prześwietlić kilka tematów np. Elektrim... i jak czytam kolejne rewelacje Solorza o wprowadzeniu superszybkiego internetu w technologi LTE... pamiętam jak każdy się tym jarał... internet 40Mbps w domu ... mobilny.. filmy w HD będzie można oglądać online... i co? minęło dwa lata i jaki efekt z tych bajeczek? U nas w kraju technicznie nie ogarniają 3G a w 4G chcieli się bawić.... LOL ale "mądrych" nie brakowało, którzy inwestowali w bajeczki Solorza....

Podsumowując to kwestia zapodania w odpowiednim momencie i w odpowiedni sposób bajeczki, którą ludzie łykną.... a później już się liczy kaskę. :polew:

:)

To wiadomo od dawien dawna :D pozostaje kwestia udowodnienia manipulacji :) czasami nawet odsiadka się "kalkuluje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton - pogadamy, jak będę w domu - mam zrobić projekt, więc nie z dnia na dzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...