Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:D

Siemanko :hi:

Środa, już coraz bliżej :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czas do roboty :kwasny:

Miłego dnia :papa:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 07:56_________________________________________________

rkwon, dzisiaj już 9-ty, zdejmij tę gejownię z banerka :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

oj tam gejownie odrazu :D

Opublikowano

dolaczylem do szanownego grona opukanych :) pan sie zapatrzyl i skrecajac wjechal we mnie ;] straty male zdjec nie bedzie :P

-zdezak

-blotnik

-porysowane drzwi :]

Opublikowano
  • Autor

dolaczylem do szanownego grona opukanych :) pan sie zapatrzyl i skrecajac wjechal we mnie ;] straty male zdjec nie bedzie :P

-zdezak

-blotnik

-porysowane drzwi :]

ehhh k**wa sie zapatrzyl :) gamon

Opublikowano

a mnie sie irc popsul i sie nie chce wlaczyc ale juz cos kombinuje

Opublikowano

dolaczylem do szanownego grona opukanych :) pan sie zapatrzyl i skrecajac wjechal we mnie ;] straty male zdjec nie bedzie :P

-zdezak

-blotnik

-porysowane drzwi :]

Jak Ty spokojnie o tym mówisz:D

Opublikowano

dolaczylem do szanownego grona opukanych :) pan sie zapatrzyl i skrecajac wjechal we mnie ;] straty male zdjec nie bedzie :P

-zdezak

-blotnik

-porysowane drzwi :]

teraz będzie wysyp takich zakochany wiosennie z oczami w d*p.... zamiast w głowie :kwasny:

Opublikowano

to jeszcze chyba Pankracy nie jest przerysowany :polew:

Opublikowano

przepraszam ja tam sie nie patyszkuje ja auta nie rysuje sobie tylko odrazu jade po calosci :D

Opublikowano

to jeszcze chyba Pankracy nie jest przerysowany :polew:

nom staram się uważać (szczególnie na debili co się na oglądali Kubicy i później myślą, że są na torze swoim 90 konnym bolidem :wallbash: ) i po mieście nie cisnę..... :rolleyes: ale jakby (odpukać w niemalowane) jakaś pała chociaż mnie zaczepiła to nic bym nie spisywał tylko zabił na miejscu :evil:

Opublikowano

Ściema;) Panton - mam 2 wirtualne maszyny;D Na jednej xp, na drugiej 2k3 server i już ściągam exchange'a;] Jak się ściągnie, to poproszę o pomoc w ustawieniu na tym serwera poczty;)

Opublikowano

Ściema;) Panton - mam 2 wirtualne maszyny;D Na jednej xp, na drugiej 2k3 server i już ściągam exchange'a;] Jak się ściągnie, to poproszę o pomoc w ustawieniu na tym serwera poczty;)

spoko a masz tam dostęp do IRCa? bo byś się wbił to byłoby łatwiej i szybciej dogadać co i jak... :gwizdanie:

Opublikowano

nie, ale zaraz ściągnę coś;)[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 11:11_________________________________________________mam;)

Opublikowano

urocze miejsce... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzień dobry :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 12:20_________________________________________________

dolaczylem do szanownego grona opukanych :) pan sie zapatrzyl i skrecajac wjechal we mnie ;] straty male zdjec nie bedzie :P

-zdezak

-blotnik

-porysowane drzwi :]

biedactwo :pociesz:

Opublikowano

Do :bry:

o banerek wrócił do normalności :oklaski:

dolaczylem do szanownego grona opukanych :) pan sie zapatrzyl i skrecajac wjechal we mnie ;] straty male zdjec nie bedzie :P

teraz będzie wysyp takich zakochany wiosennie z oczami w d*p.... zamiast w głowie :kwasny:

zgadza się ostatnio pogoda sprzyja takim niedzielnym kierowcom :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.