Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie bój żaby....

Panton, VCDS przyszedł? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:evil: CHRISS miałeś racje haha zrobiłem tak pare razy jak mówiłeś i już wszystko hula xD To na spocie w niedziele mam nadzieje że mi to kodowanie manteki ustawicie i język angielski by się przydał:P Do niedzieli ogarnę już ten wydech chyba i może felgi 18stki założę

no widzisz :good: i po strachu :cool1:
Opublikowano

nie bój żaby....

żaba w wodzie nie ubodzie :tongue4:

dokładnie :wink4:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:25_________________________________________________

nie bój żaby....

Panton, VCDS przyszedł? :naughty:

nie kurw..... :ranting1: :wallbash: jutro rano dzwonię i :rant:

Opublikowano

AAA pytałem was o te żarówki postojowe, jednak mialem w5w. Dziwna sprawa że w takich samych autach niektórzy maja w5w inni h5w, pchali w fabryce co bylo pod ręką.

Kimi pisalem do tego kumpla co mi www robił z tymi Twoimi uwagami ale nie odpisaŁ. Może się obraził :kox:

Opublikowano

AAA pytałem was o te żarówki postojowe, jednak mialem w5w. Dziwna sprawa że w takich samych autach niektórzy maja w5w inni h5w, pchali w fabryce co bylo pod ręką.

Kimi pisalem do tego kumpla co mi www robił z tymi Twoimi uwagami ale nie odpisaŁ. Może się obraził :kox:

No może. Powinien wiedzieć o takich rzeczach, o których pisałem Ci wczoraj. :wink4:

Opublikowano

...a mnie się trafiła astra 2.0di do naprawy - wcześniej się zapowietrzała, a teraz nie odpala....nienawidzę Opla, a pikanterii dodaje fakt, ze tam jest pompa wtryskowa vp44 (okryta złą sławą) i jak znam życie, to upalony tranzystor i/lub zatarty tłok w pompie... A teoretycznie się tylko zapowietrzał, bo wężyki przelewowe do wymiany... Jasny f*ck, jak mi się nie chce tego auta robić :wallbash:

Opublikowano

...a mnie się trafiła astra 2.0di do naprawy - wcześniej się zapowietrzała, a teraz nie odpala....nienawidzę Opla, a pikanterii dodaje fakt, ze tam jest pompa wtryskowa vp44 (okryta złą sławą) i jak znam życie, to upalony tranzystor i/lub zatarty tłok w pompie... A teoretycznie się tylko zapowietrzał, bo wężyki przelewowe do wymiany... Jasny f*ck, jak mi się nie chce tego auta robić :wallbash:

Opel... :sick3:

Opublikowano

Kimi jak będziesz mial chwilkę rzuć okiem teraz na stonkę, bo podobno poprawił blędy, więc jak coś wyszukasz to daj mi znać na priv

Opublikowano

Kimi jak będziesz mial chwilkę rzuć okiem teraz na stonkę, bo podobno poprawił blędy, więc jak coś wyszukasz to daj mi znać na priv

Jest ok, poprawił obie rzeczy, które napisałem wczoraj. :good:

Opublikowano

Tego vag coma pełnego żebym mógł sobie np. adaptacje robić można gdzieś ściągnąć czy musi być koniecznie orginał i opłacona licencja?

Opublikowano

możesz ściągnąć z neta :tongue4:

Opublikowano

sebastain_marat zarzuc jakiegoś linka xD BO JA TERAZ MAM VAG COMA 409-1 I NAWET CRACK JEST A I TAK NIE WSZYSTKIE FUNKCJE DZIAŁAJĄ

Opublikowano

ja tez mam 409 i właśnie tego miałem na myśli :naughty: ja nie sprawdzałem wszystkiego :wink4: ale kopiujesz mu cracka co 5s? :polew:

Opublikowano

No ja moge sobie posprawdzac wszystkie moduły, pokasować błędy, ale teraz adaptacje musze zrobić i wymaga licencji

Opublikowano

a co chcesz konkretnie zmieniać? U mnie działa jakieś tam dodawanie funkcji typu auto światła czy zamykanie drzwi po ruszeniu.

Opublikowano

Pantonik pamiętaj też o moim angielskim :wink4: - :doh1: :doh1: :doh1: f*ck :wallbash: :wallbash: nie będzie mnie w niedzielę :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No ja odblokowywuje pełen fis. zobacze zarz czy polski vag będzie działał

Opublikowano

i wywala Ci ze musisz mieć pełną wersje?

Opublikowano

AAA pytałem was o te żarówki postojowe, jednak mialem w5w. Dziwna sprawa że w takich samych autach niektórzy maja w5w inni h5w, pchali w fabryce co bylo pod ręką.

Kimi pisalem do tego kumpla co mi www robił z tymi Twoimi uwagami ale nie odpisaŁ. Może się obraził :kox:

być może ma znaczenie jakie lampy były kładzione w fabrykowni :cool1: zwykłe, xenon czy może bi :mysli:

nie mam pewności bo nie mam etki a chyba po niej można znaleźć zależność :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.