Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi dziś masz wolne ??? :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi dziś masz wolne ??? :mysli:

Nie, własnie za moment startuję do roboty, tylko jeszcze zgrywam sobie czasoumilacze: dzisiaj "60 sekund" z Nicolasem Cage'em i klasyka o NASCAR z Tomem Cruise, czyli "Days of thunder" :D[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 08:11_________________________________________________Dobra, lecę, na razie :papa:

Opublikowano

:punk: faktycznie same klasyki "koxy"

Miłej pracuni :wink4:

Opublikowano

siemaneczko z rana all

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi: ale tu puchy :D
Opublikowano

pracują to nie mają czasu :)

Opublikowano

a co to piatek wolny ?? to juz jutro lecicie do BT ?

no raczej :gwizdanie:

:hi: łódź

spakowani? :naughty:

Dziś wieczorem dopiero :decayed:

zabrać kostiumy kapielowe :kox:

no,no, zabierz obowiązkowo :kox:

Opublikowano

a co to piatek wolny ?? to juz jutro lecicie do BT ?

no raczej :gwizdanie:

:hi: łódź

spakowani? :naughty:

Dziś wieczorem dopiero :decayed:

zabrać kostiumy kapielowe :kox:

no,no, zabierz obowiązkowo :kox:

:polew:

Opublikowano

yyyyy-dzień doberek:)chyba sie do Was podłączę do konwoju jak będziecie przejeżdżać przez Krakków:)

Opublikowano

siema Amstaf stary rowerze :decayed:

przygotowany już jesteś

Opublikowano

hejka:)oczywiście-juz ciuchy w torbie-alko też -tylko Niunie wyszoruje i jutro w południe start:)

Opublikowano

hejka:)oczywiście-juz ciuchy w torbie-alko też -tylko Niunie wyszoruje i jutro w południe start:)

:good: :good: :good: u mnie też tylko myju myju Myszę i będzie gitez majonez :good:

do południa był zapie.... + Pantonik zmiana języka w FIS-ie plus :vaglogi::decayed: :decayed: :hi: :hi: + wymiana łącznika drążka stab. bo już napier...

Opublikowano

a co to piatek wolny ?? to juz jutro lecicie do BT ?

no raczej :gwizdanie:

:hi: łódź

spakowani? :naughty:

Dziś wieczorem dopiero :decayed:

zabrać kostiumy kapielowe :kox:

no,no, zabierz obowiązkowo :kox:

rozumiem że Ty bez :kox:

Opublikowano
  • Autor

looo ale krowa :P przynajmniej kazdy luknie :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka wszystkim :D

a no niektórzy pracują :D chyba że macie wolne etaty na kuriera czy kierowce to ja chętnie :D

Opublikowano

a ja qr.a znowu oddalem auto do idczaka bo fuszerke zrobili bo auto mi sciagalo i zwrotnica do wymiany

Opublikowano

mam bilety na gale MMA do areny lodz na 20.00

Opublikowano

looo ale krowa :P przynajmniej kazdy luknie :P:polew: :polew: :polew:

Seba gdzie to logo ... bo chyba ślepa jestem :mysli:

Opublikowano

looo ale krowa :P przynajmniej kazdy luknie :P:polew: :polew: :polew:

Seba gdzie to logo ... bo chyba ślepa jestem :mysli:

Nie jesteś, ja też nie widzę :wink4:

Ja kąpielówki zabieram, na wszelki wypadek, korci mnie ten basen w ośrodku, chociaż pływak ze mnie taki, jak i strongman :kox:

Opublikowano

looo ale krowa :P przynajmniej kazdy luknie :P:polew: :polew: :polew:

Seba gdzie to logo ... bo chyba ślepa jestem :mysli:

Nie jesteś, ja też nie widzę :wink4:

Ja kąpielówki zabieram, na wszelki wypadek, korci mnie ten basen w ośrodku, chociaż pływak ze mnie taki, jak i strongman :kox:

k**wa polecial bym z wami ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.