Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U nas na trawnikach nadal jeszcze bardziej brązowo :> ale na krzaczkach i owszem jak trzeźwym okiem zerknąc to widać listki na wylocie, jeszcze parę dni ciepła i będzie git zielono, w Bukowinie to musi być przyjemnie :) jak kac minie oczywiście :decayed:

podobno zimno ze chce jaja urwac :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U nas na trawnikach nadal jeszcze bardziej brązowo :> ale na krzaczkach i owszem jak trzeźwym okiem zerknąc to widać listki na wylocie, jeszcze parę dni ciepła i będzie git zielono, w Bukowinie to musi być przyjemnie :) jak kac minie oczywiście :decayed:

podobno zimno ze chce jaja urwac :polew: :polew: :polew:

a kto kazał jajami świecić? kalesony się bierze na jaja. bo to polskie góry są ! no ale jak znam życie to koszulki z logo :a4fan: to są w opcji krótki rękawek lub ramiączka :decayed: a kalesonów nie dawali

Opublikowano

U nas na trawnikach nadal jeszcze bardziej brązowo :> ale na krzaczkach i owszem jak trzeźwym okiem zerknąc to widać listki na wylocie, jeszcze parę dni ciepła i będzie git zielono, w Bukowinie to musi być przyjemnie :) jak kac minie oczywiście :decayed:

Madzia zobacze we wtorek na live :cool1:

Opublikowano

U nas na trawnikach nadal jeszcze bardziej brązowo :> ale na krzaczkach i owszem jak trzeźwym okiem zerknąc to widać listki na wylocie, jeszcze parę dni ciepła i będzie git zielono, w Bukowinie to musi być przyjemnie :) jak kac minie oczywiście :decayed:

Madzia zobacze we wtorek na live :cool1:

ale ci dobrze :kwasny: ja tam nadal będę po horyzont widziała bloki :polew:

Opublikowano

kto jutro z rana jedzie ze mna do BT ???? sa chetni zostaniemy do niedzieli chlopaki nas tam przenocleguja :naughty:

Opublikowano

to mnie nie lubia nie dostalem mmsa :confused4:

Opublikowano
  • Autor

heheh bo wiesz zeby dostac mmsa trzeba bylo odpowiedziec na smsa za 5 zl :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to mnie nie lubia nie dostalem mmsa :confused4:

spoko nie jesteś sam... :wink4:

Opublikowano

oj tam oj tam :wink4:

[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:43_________________________________________________nasze patałachy dostali bańki od Litwinów 0:2 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________e co jest nikogo niema :mysli:

siemano :hi:

Opublikowano

wszyscy w BT

Opublikowano

wróciłem z wycieczki raz kolejny...

jutro coś się dzieje? :decayed:

Opublikowano

ee nie wszyscy ;) bry :hi:

Opublikowano

wróciłem z wycieczki raz kolejny...

jutro coś się dzieje? :decayed:

pewnie, że tak..... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

siemanko wszystkim :D

Seba mamy lekki problem całość jest za duża o jakieś 5mm i teraz tak loga nie możemy ruszać bo będzie lipa z wycinaniem, Ale jak zmniejszył byś teks o 2-3 rozmiary czcionki to było by ok mieściło by się między audi a migaczem. Ja nakleję na jutro do siebie te 2 co mam to wszyscy na spocie zobaczą jak to wygląda. Ale trzeba jeszcze troszeczkę nad tym popracować :D

Opublikowano

Siema siema jak tam co tam HEJ :hi:

Opublikowano

Kimi Ty żyjesz? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
:siema: to wy opowiadajcie jak tam co tam :kox:
Opublikowano

Chyba jakiś wirus panuje, bo wszyscy dzisiaj jacyś tacy niewyraźni :polew:

Opublikowano

A żyję żyję, chociaż rano miałem wątpliwości :D

A Wy gdzie siedzicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.