Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie przeglądam i podziwiam fotki :kox: my juz w domku od 2 godzin, pozdrowienia i raz jeszcze wielkie dzięki, było za***iście szkoda, że tak krótko, i miło mi było poznać ekipę LDZ :>

miło również było poznać :hi:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:54_________________________________________________a tak w ogóle to bry :decayed::hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to staropolskim zwyczajem: ohayoo :hi: :hi: :hi::decayed:

Fak, i zaraz do roboty :wallbash:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 07:42_________________________________________________

Lecę, miłego dnia :papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzińdybry :hi:

Opublikowano
  • Autor

ola :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

i jak te wlepy ?? doleciales na spota wczoraj ?? ogladali ?? pomacali ?? ;)

Opublikowano

kolega doleciał ale wlepek nikt nie widział.... :no:

Opublikowano
  • Autor

Ty no jak to ? :mysli:

Opublikowano

panton jak się zajołeś transporterem to sory nie będę latał po każdy i jak kretyn pokazywał zobacz zobacz jest wlepka.

Kto chciał to zobaczył. rkwon jest małe pytanie. Jeśli chodzi o wlepki a dokładniej projekt możesz zmniejszyć rozmiar napisu ?? bo całość się nie mieści między kierunek a napis audi. Chyba że masz inny pomysł. Moim zdaniem ŁDZ banda możę być mniejsza spokojnie :D Popatrz i pomyśl może ci coś do głowy wpadnie. Loga zmniejszyć na ten ploter nie mogę bo zrobi sieczkę. :D:D:D

Opublikowano

:hi:

A ja wyhaczyłam na zlocie białą klubową naklejkę :dance: :dance: :dance: na matiza :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

A ja wyhaczyłam na zlocie białą klubową naklejkę :dance: :dance: :dance: na matiza :kox: :kox: :kox: :kox:

hhyhyhy elegancko :D

no dobra kto widzial wlepy niech sie melduje jak to wyglada za male za duze itd

Opublikowano

hejka :>

pakuje się :naughty:

Opublikowano

panton jak się zajołeś transporterem to sory nie będę latał po każdy i jak kretyn pokazywał zobacz zobacz jest wlepka.

Kto chciał to zobaczył. rkwon jest małe pytanie. Jeśli chodzi o wlepki a dokładniej projekt możesz zmniejszyć rozmiar napisu ?? bo całość się nie mieści między kierunek a napis audi. Chyba że masz inny pomysł. Moim zdaniem ŁDZ banda możę być mniejsza spokojnie :D Popatrz i pomyśl może ci coś do głowy wpadnie. Loga zmniejszyć na ten ploter nie mogę bo zrobi sieczkę. :D:D:D

:embarrassed: faktycznie zająłem się Transporterem.... kurde ale przez to ominęło mnie obczajenie wlepek.... :mysli: no nic... mówi się trudno - żyje się dalej.... :wink4: Na kolejnym spocie jakbym się czymś zajął to wal śmiało a nie się czaisz... :decayed:

Opublikowano

:siema:

ja też już na bazie :decayed:

Adaś już niedługo dostaniesz rachunek z pralni :D:wink4:

Opublikowano

panton jak się zajołeś transporterem to sory nie będę latał po każdy i jak kretyn pokazywał zobacz zobacz jest wlepka.

Kto chciał to zobaczył. rkwon jest małe pytanie. Jeśli chodzi o wlepki a dokładniej projekt możesz zmniejszyć rozmiar napisu ?? bo całość się nie mieści między kierunek a napis audi. Chyba że masz inny pomysł. Moim zdaniem ŁDZ banda możę być mniejsza spokojnie :D Popatrz i pomyśl może ci coś do głowy wpadnie. Loga zmniejszyć na ten ploter nie mogę bo zrobi sieczkę. :D:D:D

:embarrassed: faktycznie zająłem się Transporterem.... kurde ale przez to ominęło mnie obczajenie wlepek.... :mysli: no nic... mówi się trudno - żyje się dalej.... :wink4:Na kolejnym spocie jakbym się czymś zajął to wal śmiało a nie się czaisz... :decayed:

no no na kolejnym zlociku też planuję być - pogoda ma być super więc będzie GLAJSKO :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: a wlepek również jestem ciekaw :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hejka :>

pakuje się :naughty:

WRACASZ ????? :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.