Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shocked::good::polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ciężko jest się przestawić na tryb pracy :decayed:

Opublikowano

Teraz to ja się boję Sebie załatwiać ten bendiks :) Bo jakby co, to jest w tej piwnicy przy Starorudzkiej :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 11:00_________________________________________________...ale że taniej na Legionów, to tam się przejadę;D

Opublikowano

:hi:

kto ma zdjęcia z przejazdu do BT? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Teraz to ja się boję Sebie załatwiać ten bendiks :) Bo jakby co, to jest w tej piwnicy przy Starorudzkiej :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 11:00_________________________________________________...ale że taniej na Legionów, to tam się przejadę;D

oj tam oj tam DJ nie boj sie dogadamy sie :D

Opublikowano

powitać :hi:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 12:53_________________________________________________

:hi:

hej łobuzy :decayed: szykuje nam się ładny niedzielny spocik :naughty: :naughty: :naughty:

no szykuje nam się :wink4: ja tez się raczej wreszcie pojawię :gwizdanie:
Opublikowano

Teraz to ja się boję Sebie załatwiać ten bendiks :) Bo jakby co, to jest w tej piwnicy przy Starorudzkiej :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 11:00_________________________________________________...ale że taniej na Legionów, to tam się przejadę;D

oj tam oj tam DJ nie boj sie dogadamy sie :D

nie zapomnijcie o mnie koledzy... :decayed:

Opublikowano

:hi:

kto ma zdjęcia z przejazdu do BT? :mysli:

my mamy, w niedzielę dam CD Sebie, to je wrzuci do naszej galerii :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to moze jakis grilik w niedziele nad woda :gwizdanie:

Opublikowano

ale trzeba by było wcześniej zacząć, by nas mrozik nie złapał :wink4:

Opublikowano

Popieram pomysł stanowczo i do tego dorzucę swój, oczywiście niezbyt normalny pomysł - grill na szczycie Rudzkiej Góry może być całkiem spoko;D Jak nie, to stawy :wink4:

Opublikowano

Popieram pomysł stanowczo i do tego dorzucę swój, oczywiście niezbyt normalny pomysł - grill na szczycie Rudzkiej Góry może być całkiem spoko;D Jak nie, to stawy :wink4:

stawy to chyba odpadają bo pewnie tam błotko jest jeszcze po zimie.
Opublikowano
  • Autor

parking real :):decayed::naughty:

Opublikowano

a może zróbmy grila na kaloryferze :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:20_________________________________________________tylko tak jak kachnazgierz proponuje wcześniej zacząć tak około 15-16 proponuje

Opublikowano

o na kaloryferze mozna ale pewnie bedzie duzo ludu

Opublikowano

o na kaloryferze mozna ale pewnie bedzie duzo ludu

to się ich przegoni :evil:
Opublikowano

:hi:

kto ma zdjęcia z przejazdu do BT? :mysli:

my mamy, w niedzielę dam CD Sebie, to je wrzuci do naszej galerii :decayed: :decayed: :decayed:

nagraj na drugą płytę dla mnie :wink4: rozliczymy się jak wpadnę do Was w niedziele :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie ma sprawy, złotówkę będziesz mi wisiał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma sprawy, złotówkę będziesz mi wisiał :polew: :polew: :polew:

strach pomyśleć ile by było jakbym nie oddał i doszły by odsetki :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.