Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi:

taki fajnie się dzień zaczął i do roboty trzeba jechać :kwasny:

No trzeba, ale już środa, w zasadzie można jej już nie liczyć, więc zostały dwa dni :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 07:45_________________________________________________

Lecę, miłego dnia :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: i spadam na szkolenia dzień drugi.... :(
Opublikowano
  • Autor

:hi: i spadam na szkolenia dzień drugi.... :(

temu to dobrze :)

Opublikowano

a ja jeszcze 7h i wekend :)

Opublikowano
  • Autor

a ja jeszcze 7h i wekend :)

fpyte jeden lepszy od drugiego :D

Opublikowano

:hi:

...Chyba trzeba będzie udostępniać kompa i vag'a dopiero, jak podbijemy nowym trzykrotną obecność na spocie, bo inaczej niektórych możemy zobaczyć na nim pierwszy i ostatni raz :polew:

Opublikowano

:hi:

...Chyba trzeba będzie udostępniać kompa i vag'a dopiero, jak podbijemy nowym trzykrotną obecność na spocie, bo inaczej niektórych możemy zobaczyć na nim pierwszy i ostatni raz :polew:

bardzo cenna uwaga pod którą się podpisuję... :wink4:

Opublikowano

nie chcialem tego pisac ale to jest normalnie wykozystywanie :P

Opublikowano

ja już robie tak od dawna :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: hejka :>

w sobotę nie ma mowy :bicz3: idę na noc

w niedzielę może być ok 16 :decayed:

Opublikowano

:hi:

...Chyba trzeba będzie udostępniać kompa i vag'a dopiero, jak podbijemy nowym trzykrotną obecność na spocie, bo inaczej niektórych możemy zobaczyć na nim pierwszy i ostatni raz :polew:

posiadasz taki kajet? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 09:26_________________________________________________

w sobotę nie ma mowy :bicz3: idę na noc

ja miskiem się zaopiekuje :cool1:

Opublikowano

od razu w matrixie +50 do mocy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

...Chyba trzeba będzie udostępniać kompa i vag'a dopiero, jak podbijemy nowym trzykrotną obecność na spocie, bo inaczej niektórych możemy zobaczyć na nim pierwszy i ostatni raz :polew:

widzisz a to jest bardzo madre :) [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:10_________________________________________________ja jestem za ;)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

W niedziele na spocie ocena wlepek :D piszę żeby ktoś się w czymś w międzyczasie nie zakopał i powiedział że nie widział :D( jak panton ostatnio :naughty: ) Mam nadzieję że się wszystkim będą podobać :P:D

Opublikowano

Panowie poprawiłem wkońcu wydech i opona zwulkanizowana :embarrassed:. To jak z tą niedzielą? Ja wcześniej niż na 18 też nie dam rady, więc bym dojechał ale gdzie wkońcu?

Opublikowano

od razu w matrixie +50 do mocy :naughty:

no wiesz pies w samochodzie to już parę koników więcej :P [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:33_________________________________________________

a ja jeszcze 7h i wekend :)

a ja jeszcze jutro i następne przyjście do pracy w środę :)

Opublikowano

:hi:

:hi:

...Chyba trzeba będzie udostępniać kompa i vag'a dopiero, jak podbijemy nowym trzykrotną obecność na spocie, bo inaczej niektórych możemy zobaczyć na nim pierwszy i ostatni raz :polew:

widzisz a to jest bardzo madre :) [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:10_________________________________________________ja jestem za ;)

ja tez sie pod tym podpisze :cool1:
Opublikowano

uuu Chriss... to za 3 spotkani Ci zajzymy do auta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyh no narazie to normalnie na 18 na realu jak cos sie zmieni to wstawie u gory :) poki co nic nie ustalilismy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.