Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oj tam impreza zaraz dlugo nie wystoimy tam teraz max 20-21 piz*zi w nocy jeszcze niestety :/

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj tam impreza zaraz dlugo nie wystoimy tam teraz max 20-21 piz*zi w nocy jeszcze niestety :/

nom niestety.... rano auta oszronione więc dobrze mrozi :kwasny:

Opublikowano

Ja mogę pokierować, bo do wielkanocy nie piję;p

Opublikowano
  • Autor

fpyte :decayed: :decayed: :decayed:

ustalmy termin i tez zrobie plakat :P

swoja droga fajny pomysl tylko 170 klocków :/ :confused4:

Opublikowano

oj tam impreza zaraz dlugo nie wystoimy tam teraz max 20-21 piz*zi w nocy jeszcze niestety :/

nom niestety.... rano auta oszronione więc dobrze mrozi :kwasny:

ja jednak bym proponował grilla w niedzielne popołudnie

a imprezę można zrobić w późniejszym terminie :cool1:

Opublikowano
:good: jakkolwiek
Opublikowano
  • Autor

no spoko mnie bez roznicy tylko na popoludniowe niedzielne grilowanie nie dam rady ale dojade gdzies kolo 18ej takze luz ;)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________troche zareklamuje inna strone z klubu audi ale ma fajna opcje poczytajcie mozna sie czegos dowiec ;)

dziala sprawdzalem :)http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Opublikowano

Siema z wieczora Bandziory :hi: :hi: :hi:

Szamek, jak chcesz, mogę Ci też nagrać te co robiliśmy z Izą, bo też tam "występujecie" :naughty: :naughty: :naughty:

I za kołnierz raczej nie wylewacie :polew: :polew: :polew:

to też zrzucaj :good: może co nieco mi się przypomni :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no spoko mnie bez roznicy tylko na popoludniowe niedzielne grilowanie nie dam rady ale dojade gdzies kolo 18ej takze luz ;)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________troche zareklamuje inna strone z klubu audi ale ma fajna opcje poczytajcie mozna sie czegos dowiec ;)

dziala sprawdzalem :)http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Bardzo fajna strona, dużo informacji, często korzystam :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:49_________________________________________________

BTW, wrzuciłem Adzie letnie kapetki, ale kosztowało mnie to troszkę wysiłku, bo trzy z czterech kółek lekko się zapiekły na piastach i musiałem nieco powalczyć. Przy okazji okazało się, ze lewy tylny amorek się posikał, na szczęście i tak niedługo zapodaję kompletny zawias MTS-a, więc będą nowe springi i amory wszystkie i tak.

Kurde, jutro mnie będą witki boleć po tym dyganiu z kołami z drugiego piętra i z powrotem :>

Opublikowano
  • Autor

hehehe przestan sie mazac :D chlopaki nie placze :P:decayed::naughty:

Opublikowano

hehehe przestan sie mazac :D chlopaki nie placze :P:decayed::naughty:

Ja nie płaczę, dobrze mi zrobił taki wysiłek w sumie :D

Opublikowano

ale na tych kółeczkach Twoja Ada wygląda LUX :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

ale na tych kółeczkach Twoja Ada wygląda LUX :good: :good: :good: :good: :good:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Też mi się podoba :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 00:30_________________________________________________

Ano, i naklejeczka doszła nad lewą lampą :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Witam.Czy w tą niedzielę odbędzie się spocik.I czy bedzie ktoś w stane zrobić logi

Opublikowano
  • Autor

Witam.Czy w tą niedzielę odbędzie się spocik.I czy bedzie ktoś w stane zrobić logi

:hi: :hi: :hi:

oczywiscie ze bedzie :)

i pewnie bedzie ktos z kompem :)

takze wpadas sie zrobi :)

a co Ci sie wogole dzieje ?? :)

Opublikowano

nie spać :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie spać :tongue4:

ot madrego dobrze posluchac :D

Opublikowano

nie spać :tongue4:

:good::hi:

Opublikowano

:hi:

taki fajnie się dzień zaczął i do roboty trzeba jechać :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.