Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to nie wraca tylko odwiedza :P;) do lodzi ?? czy do siebie leci ?

Opublikowano

siemano wszystkim :naughty:

dopiero co wróciłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

do zywych ?? :kox::cool1:

Opublikowano

do zywych ?? :kox::cool1:

w pewnym sensie tak :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie ale w wakacje widzimy się w Łodzi, Kimi obiecał mi impreze :evil:

Opublikowano
  • Autor

nooo to elegancko :D

Opublikowano

elo elo 3 2 0

Opublikowano

jeszcze nie ale w wakacje widzimy się w Łodzi, Kimi obiecał mi impreze :evil:

a co On tam właśnie kombinuje? :naughty:

Opublikowano

co za a4 w avancie tdi dzis przede mna smigala w klubowych ramkach kolo placu hallera ??[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:28_________________________________________________

Kanu wiem ze widziales :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i zaliczyłem pierwszą "awarię", cholera spaliła się żarówka tylna prawa i akurat ta na karoserii :P ale się nakombinowałem by lampę wyciągnąć, ale dałem radę :gwizdanie: żaróweczka 1,6zł :P zrobienie samego bezcenne :> czas na browar :)

Opublikowano

jeszcze nie ale w wakacje widzimy się w Łodzi, Kimi obiecał mi impreze :evil:

a co On tam właśnie kombinuje? :naughty:

niespodzianka :naughty:

Opublikowano

jeszcze nie ale w wakacje widzimy się w Łodzi, Kimi obiecał mi impreze :evil:

a co On tam właśnie kombinuje? :naughty:

niespodzianka :naughty:

i tak się dowiem :cool1:

miski a gdzie Wy byliście jak stałem w zgierzu? :mysli:

Opublikowano

jeszcze nie ale w wakacje widzimy się w Łodzi, Kimi obiecał mi impreze :evil:

a co On tam właśnie kombinuje? :naughty:

niespodzianka :naughty:

i tak się dowiem :cool1:

miski a gdzie Wy byliście jak stałem w zgierzu? :mysli:

jechaliśmy sobie do domku :gwizdanie: :gwizdanie: przeca w Zgierzu mieszkamy :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

myślałem że gdzieś tam obok, dlatego pytam :wink4:

Opublikowano

myślałem że gdzieś tam obok, dlatego pytam :wink4:

jechaliśmy "1" a wy staliście na parkingu za Mc'Donald's-em :wink4:

Opublikowano

myślałem że gdzieś tam obok, dlatego pytam :wink4:

jechaliśmy "1" a wy staliście na parkingu za Mc'Donald's-em :wink4:

to był nasz pierwszy i jedyny postój w drodze powrotnej :gwizdanie:

Opublikowano

no to ładnie :decayed:

Opublikowano

no i zaliczyłem pierwszą "awarię", cholera spaliła się żarówka tylna prawa i akurat ta na karoserii :P ale się nakombinowałem by lampę wyciągnąć, ale dałem radę :gwizdanie: żaróweczka 1,6zł :P zrobienie samego bezcenne :> czas na browar :)

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:27_________________________________________________

jechaliśmy "1" a wy staliście na parkingu za Mc'Donald's-em :wink4:

to był nasz pierwszy i jedyny postój w drodze powrotnej :gwizdanie:

to jaki wam wyszedł czas z BT do Krośniewic :mysli: :mysli: :mysli: ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.