Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba się zapłacze jak mu dam swoje zdjęcia :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

Seba się zapłacze jak mu dam swoje zdjęcia :polew:

heheh czemu ??? :)

Opublikowano

bo są takie brzydkie :polew:

Opublikowano

Siema z wieczora Bandziory :hi: :hi: :hi:

Szamek, jak chcesz, mogę Ci też nagrać te co robiliśmy z Izą, bo też tam "występujecie" :naughty: :naughty: :naughty:

I za kołnierz raczej nie wylewacie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo są takie brzydkie :polew:

spoko spoko jak bede mial czas to moze je wszystkie lizne photoshopem :P

i bedzie :good:

Opublikowano

bo są takie brzydkie :polew:

spoko spoko jak bede mial czas to moze je wszystkie lizne photoshopem :P

i bedzie :good:

Seba, lubisz lizać, coo? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale robimy grilla z wodka :slina::decayed: jak tak to Bart musze cie znowu koniecznie odwiezc do domu :decayed: juz bylem tyle razy ale ni chusteczki nie pamietam jak wyglada posiadlosc :polew: :polew:

Opublikowano

ale robimy grilla z wodka :slina::decayed: jak tak to Bart musze cie znowu koniecznie odwiezc do domu :decayed: juz bylem tyle razy ale ni chusteczki nie pamietam jak wyglada posiadlosc :polew: :polew:

bo jest zbunkrowana :D

Opublikowano

ale robimy grilla z wodka :slina::decayed: jak tak to Bart musze cie znowu koniecznie odwiezc do domu :decayed: juz bylem tyle razy ale ni chusteczki nie pamietam jak wyglada posiadlosc :polew: :polew:

bo jest zbunkrowana :D

a ja mysle ze moj film sie zawsze muisla zrywac w Kalinowie :polew: :polew: i jak bylem juz w Rzgowie to sie wlaczal :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 19:51_________________________________________________ale tym razem dam rade :naughty: to co grill z dirnkiem :rolleyes:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

jestem za :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: trzeba ta budke wyremontowac okok Twojego domu :gwizdanie:

Opublikowano

dobry :P

jakoś coś ostatnio wogóle nie mam czasu na forum :P

ale jak jestem to staram się ogarnąć tematyke :D

Opublikowano

Hi Hey Hello :gwizdanie:

Nareszcie oddal lalunie do lakiernika, takze mam nadzieje ze pojawie sie juz na najblizszym spocie :)

I ogolenie chcialem wszysykich przeprosic za moja nieobecnosc :)))

Obiecuje ze sie poprawie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nooo witamy :D elegancko oby byla jak nowa :D[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________to moze cos w sobote z tym grilem przykrecimy ?? :) moze sobie kierowce zalatwie :gwizdanie:

Opublikowano

jak ostatnio :polew:

Opublikowano
  • Autor

jejeje nie no teraz nie przyjade swoim autem i po drodze siekne piwo :P:polew:

Opublikowano

zobaczymy :tongue4:

Opublikowano

się temat rozkręca i z niedzielnego grilla robi sie sobotnia impreza :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.