Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Night Raiderzy nam tu wyrastają :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Night Raiderzy nam tu wyrastają :gwizdanie:

Znaczy się? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, macie gdzies, kogos kto dobrze zajmuje sie ukladami klimatyzacji?

odgrzybianie, nabijanie itd...

ja swoja robilem tutaj http://www.auto-klimatyzacja.pl/kontakt.html

robilem w sensie czyszczenie calego ukladu plus kompresor

narazie dziala ;)

Opublikowano

Panowie, macie gdzies, kogos kto dobrze zajmuje sie ukladami klimatyzacji?

odgrzybianie, nabijanie itd...

ja swoja robilem tutaj http://www.auto-klimatyzacja.pl/kontakt.html

robilem w sensie czyszczenie calego ukladu plus kompresor

narazie dziala ;)

przez wielu jest polecany

Opublikowano

Seba... my wiemy ze ty sam czyscisz takie otwory :polew:

Opublikowano

"Wyciorex" :kox:

Opublikowano
CHCESZ LOGI PODPIAC VAG-A NA SPOCIE MUSISZ BYC CO NAJMNIEJ 5 RAZY JEŚLI WPADASZ RAZ USŁUGA PŁATNA 50 ZŁ

Seba, ale żeś doje...ał :blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

Seba liczy warszawskie ceny :polew:

Opublikowano

dzieki koledzy,

musze wybrac sie do nich bo coraz cieplej sie robi i musze czynnik uzupelnic

pozdrawiam całą ŁDZ BANDĘ

pokoj z Wami :hi:

Opublikowano

to są ceny dla klubowiczów, dla nas niebieskich połowe tej ceny :decayed:

Opublikowano

Panowie, macie gdzies, kogos kto dobrze zajmuje sie ukladami klimatyzacji?

odgrzybianie, nabijanie itd...

na starorudzkiej w starych fabrykach bardzo dobrze robia, tanio i sie znaja na rzeczy

Opublikowano

sa dobrzy ale cholernie drodzy

Opublikowano

e ja tam toyote robilem i jak patrzylem z innymi to loozik tylko co prawda ja robilem zima a teraz to ludzie jezdza to krzycza pewnie

Opublikowano

ci ze starorudzkiej sa drodzy?

Opublikowano

dzieki koledzy,

musze wybrac sie do nich bo coraz cieplej sie robi i musze czynnik uzupelnic

pozdrawiam całą ŁDZ BANDĘ

pokoj z Wami :hi:

Ty się lepiej na spota wybierz, co? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

no wybieram sie wybieram i wybrac sie nie moge

chcialbym puki co wszystko przy aucie porobic na cacy bo az wstyd sie pokazac :)

Opublikowano

ci ze starorudzkiej sa drodzy?

ja robilem jakas zima to nie byli drodzy

AUTO-KLIMA T & M SC. MAJDA T.M.

STARORUDZKA 12

93-418 ŁÓDŹ , ŁÓDZKIE

Telefon: 42 250 70 79

ale umow sie wczesnej tel i zapytaj ile

Opublikowano

no wybieram sie wybieram i wybrac sie nie moge

chcialbym puki co wszystko przy aucie porobic na cacy bo az wstyd sie pokazac :)

Nie pierd..., tylko przyjeżdżaj, myślisz, że my wszyscy śmigamy B8? :D

Opublikowano

to Wam sie przyznam teraz... :polew:

bylem ze 3 tygodnie temu zlukac, stalo was tam ze 20 i bylo strach podjechac :blink:

a ze bylem z moim lachonem to zaczela mi brzeczec zebym nie stawal no i zrobilem rundke, wszyscy zaczeli sie patrzec no i zawinelismy sie do reala po zakupy :)

co do klimy jutro musze podzwonic w pare miejsc

Opublikowano

to Wam sie przyznam teraz... :polew:

bylem ze 3 tygodnie temu zlukac, stalo was tam ze 20 i bylo strach podjechac :blink:

a ze bylem z moim lachonem to zaczela mi brzeczec zebym nie stawal no i zrobilem rundke, wszyscy zaczeli sie patrzec no i zawinelismy sie do reala po zakupy :)

co do klimy jutro musze podzwonic w pare miejsc

no bo jak jedzie a4 to sie wszyscy patrzymy :P ale przperaszam ja 3 tygodnie temu bylem panda :P a teraz chyba bede octavia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.