Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil-Teo, no czytałem czytałem, ale widzisz - akurat nagłośnienie w aucie to tematyka mi kompletnie obca i nawet tak naprawdę to nie wiem, o czym pisaliście :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Frugodh a szyjesz moze skorzane pokrowce ???? :mysli:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:16_________________________________________________DJ ja tego ojego koleszke to zabiore na spota to sobie pogadacie :wink4::tongue4:

Opublikowano

z wieciera :hi:

Opublikowano

z wieciera :hi:

Siema siema, jak tam co tam :hi:

Opublikowano

siema siemav :decayed:

Opublikowano
Takie rzeczy tylko w Erze :polew:

a tak poważnie to w podziemiach przy Fabrycznym i jeszcze Rzgowska 3

http://www.zieleniewicz.com.pl/

Opublikowano
  • Autor

co tu bede tak sam siedzial :gwizdanie:

Opublikowano

DJ nazwa głośnika to: SONY XS-LB12S, 30 cm, moc maksymalna 1500, RMS 380

tutaj są jakieś dane:

http://www.techbaza.pl/produkt/opinie-i-oceny/subwoofer-sony-xs-lb12s/13389

A wogóle to :hi: :hi: :hi: z rana wszystkim [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 05:44_________________________________________________Dobra chriss podejde tam w podziemiach ale DJ znowu zabrania iść tak w ciemno :P

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Lecę do pracy, miłego dnia :papa:

Opublikowano
  • Autor

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Lecę do pracy, miłego dnia :papa:

siema Ty sie tak nie spinaj boguuuuuuu :D

sie nawet nie zasiedziales jak to tak :):P

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Lecę do pracy, miłego dnia :papa:

miłego :wink4: :wink4: :hi: :hi:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Lecę do pracy, miłego dnia :papa:

siema Ty sie tak nie spinaj boguuuuuuu :D

sie nawet nie zasiedziales jak to tak :):P

:D

No własnie się zasiedziałem, bo zgrywam filmy do roboty na pendrajwa :D

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

milego milego :) Mario :good:

Opublikowano

Dobra, spadam :D

Narty :papa:

Opublikowano

Kamil, nie ładuj bassreflexu na oko, bo pogorszysz sprawę - napisz, jaki jest litraż skrzyni i przede wszystkim - jaki głośnik. Następnie co chcesz osiągnąć (wzmacniacz masz przecież dość mocny, a suby zamknięte (bez otworu) grają szybszym basem i nie buczą tak, jak br;] Napisz coś więcej w temacie, to się policzy średnicę i długość br, o ile oczywiście taki typ obudowy będzie zalecany do głośnika.

Wymiary skrzyni: Sony ... Wymiary Szerokość x Wysokość x Długość 162 x368 x778mm

głośnik:SONY XS-LB12S

parametry głośnika: Pasywny subwoofer 30 cm w obudowie

Stabilizujące ruch zamocowanie gumowe

Moc szczytowa 1500 W

Moc znamionowa 380 W

Membrana z wtryskiwanego polipropylenu

Co chce osiągnąć hm... pierdolnięcie :D a nie pierdnięcie stłumione jak jest teraz moze zmiana skrzynki w tym czy coś eh nie wiem

Kamil mogę podjechać do tego sklepu audio w Kutnie i zapytać kolesia co i jak, chyba że chcesz to Ci dam nr tel. i sobie sam z nim pogadasz. może zmiana skrzyni coś pomorze, ja u siebie na początku miałem ten głośnik zabudowany w miejscu koła zapasowego, nad nim była zrobiona nowa podłoga w bagażniku, wycięta dziura z siatką itd. generalnie wszystko później mi się rozkręciło i to wypieprzyłem, kupiłem tą skrzynie którą mam koszt ~ 120zl no i teraz to wiem że ten głośnik żyje, gra i masuje plecy :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 09:02_________________________________________________a tak w ogóle to siemano wszystkim :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siemka DJ :)

prund jest jest impreza :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.