Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale nie AFN :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Myślałem, że o tym RS-sie piszesz :D

Dobra, idę spać, do jutra :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no dobra adamek wygral ale ja jestem do umycia :) wiec przepraszam ale na 10 nie wstane :( ale jak tu siedze a w sumie to juz leze bede na nastepnej scigance

mam tylko nadzije ze na spota sie dowytrzezwieje :cool1: ide w kokon

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Zapowiada się ładna pogoda :naughty:

Opublikowano

Siemka ewry ciało :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 07:51_________________________________________________

pany co z tym zrobić - od czego to jest zależne ??????????

Kimi ty już znasz temat :wink4: :wink4:

To jest z konta Kasi, jak ja piszę to nie mam weryfikacji :confused4:

weryfikacja.png

sprawdź na innej przeglądarce np. Opera...

Pantonik , niestety na Operze taka sama sytuacja :confused4: :confused4:

Opublikowano

zrobcie mi sniadanie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzień dobry Państwu :decayed::hi:

Opublikowano

Siemka ewry ciało :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 07:51_________________________________________________

pany co z tym zrobić - od czego to jest zależne ??????????

Kimi ty już znasz temat :wink4: :wink4:

To jest z konta Kasi, jak ja piszę to nie mam weryfikacji :confused4:

weryfikacja.png

sprawdź na innej przeglądarce np. Opera...

Pantonik , niestety na Operze taka sama sytuacja :confused4: :confused4:

tak właśnie myślałem więc śmiało pisz do admina forum bo na 100% jest coś z kontem....

Opublikowano

Parę fotek z dzisiejszego ścigania :kox:

:oklaski: Kimi

100_8743.jpg100_8742.jpg100_8748.jpg100_8750.jpg100_8745.jpg100_8747.jpg

to by było na tyle bo potem bateria się skończyła ;(

Opublikowano

witam wszystkich :D:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siemanko :hi:

No dzisiaj dałem ciała w trzecim przejeździe myląc trasę :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Zgodnie z regulaminem do punktacji liczyły się dwa najlepsze czasy z trzech przejazdów. Trzeci spier....łem totalnie, pierwszy, zapoznawczy, przejechałem zbyt asekuracyjnie, drugi przejazd wyszedł mi najlepiej (dość dobry czas, patrząc na czasy innych), ale oczywiście zawadziłem słupek i dostałem 5 sekund kary :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Rezultat: ostatnie miejsce w klasie (na 5 aut), piąte od końca wśród wszystkich startujących i na pocieszenie 1 punkt do klasyfikacji pucharu :disgust:

No ale cóż, to jest sport, amatorski bo amatorski, ale zawsze sport.

Pretensje mogę mieć tylko do siebie :kwasny:

Misiek, Adaś, Chriss i B4rt4s - dziękuję za liczne przybycie i wsparcie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:51_________________________________________________

Jak ktoś ma ochotę zobaczyć, tu są już wyniki oficjalne na stronie Automobilklubu Łódzkiego:

http://automobilklublodzki.pl/dok/wyniki_kzk_100411.pdf

Opublikowano

Kimi a to jest jakiś cały puchar weź no coś nam przybliż więcej w tej kwestii a nie :P

Opublikowano

a kolo zabrales :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi a to jest jakiś cały puchar weź no coś nam przybliż więcej w tej kwestii a nie :P

Tak, to jest Puchar Motodromu Automobilklubu Łódzkiego.

Składa się z 10 rund, dzisiaj była czwarta.

W każdej rundzie zbiera się punkty do klasyfikacji w klasie, w której się startuje (ja startuję w klasie 2. - auta o pojemności od 1200 do 1800ccm).

Każda runda to przejazd na czas wytyczonej trasy (trasa jest co rundę zmieniana).

Zawodnik ma trzy przejazdy, z czego zalicza mu się dwa najlepsze (to mi w sumie dzisiaj uratowało d*pę przed totalnym blamażem :embarrassed: )

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 15:02_________________________________________________

a kolo zabrales :gwizdanie:

Zabrałem :good:

Opublikowano

malucha jak wracalismy ze stajni widzielismy za pabianicami, ale jak jest sie jedynym w klasyfikacji to trudno nie miec kompletu punktow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.