Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zle ustawilem aparat :/ jasne wyszyly przepalone :/ zobacze co sie da w ps wyrezac

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitała z wieczora :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:hi::decayed:
Opublikowano

zle ustawilem aparat :/ jasne wyszyly przepalone :/ zobacze co sie da w ps wyrezac

No cóż, ale pierwsze koty za płoty.

Mamy szansę wsadzić parę naszych łódzkich furek do kalendarza 2012, bo na każdy miesiąc idą cztery auta.

Będziemy dalej próbować, aż wyjdą :kox:

Sebek, zobacz, jaki miałbyś ładny wpis do portfolio: zdjęcia do kalendarza :good:

powitała z wieczora :tongue4:

Siemanko Aniu :hi:

Jak tam łosie się mająsię ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie no jasna sprawa :) przyznam sie ze czytam troszke o fotorgrafii moto :) bedziemy probowa :D cos tam wyszlo juz wstawiam sami ocenicie :) mi sie wydaje ze kilka jest fajnych :)

robilem teraz z opcja HDR Photo :) jak to cos komus powie :) duza ilosc szczegolow :) na niektorych zdjeciach widac :D [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________a do portfolio pewnie zawsze to cos nowego :D

Opublikowano

Seba ja nie widze nic w galeri

Opublikowano

zgodnie z obietnicą :)

Muzeum Czarnobylskie:

http://www.tinyurl.pl/?Nc8CPRcW

Czarnobylska Elektrownia Jądrowa im W.I.Lenina / miasto Prypeć:

http://www.tinyurl.pl/?eBdpCaBJ

w związku z hitem spota dodam tylko że czerwonego audi tam nie widziałem... ;)

taka impreza to kox...... :notworthy: kurde i w sumie koszty śmieszne.... :good:

Opublikowano
  • Autor

zdjecia za 2 minutki doslownie beda :)[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 23:05_________________________________________________i juz sa :)

Opublikowano

fotki za***iste.... fajnie wyszło małe autko przy dużym... :good:

Opublikowano
  • Autor

hyh no ja to juz widze ujecia video :D

Opublikowano

Nie no, Sebek, te na przykład są w pytkę jeża foty:

Tu nie widać, że to jest model: D

_DSC5864.JPG

_DSC5903.JPG

_DSC5890.JPG

Opublikowano
  • Autor

hyhhyyhy :D o to chodzilo :)

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 23:14_________________________________________________

_DSC5861.JPG[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 23:15_________________________________________________ciesze sie ze sie podobaja :D to najwazniejsze :D

Opublikowano
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

no fotki :good:

Opublikowano

Widać rękę zawodowca :decayed:

Opublikowano

kurde ale jednak kamerka + fajne ujęcia.... później dobra obróbka + dźwięk i filmik kox

Opublikowano

A tu zdjęcie robione dzisiaj przez Mario :D

100_8745.jpg

Fajne ujęcie :good:

Opublikowano

witam Łódź :decayed:

widziałam już foty z dzisiejszego spota

pozdrawiam z SKL :hi:

Opublikowano

witam Łódź :decayed:

widziałam już foty z dzisiejszego spota

pozdrawiam z SKL :hi:

Siema siema :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siemka Asiu :D

A tu zdjęcie robione dzisiaj przez Mario :D

100_8745.jpg

Fajne ujęcie :good:

troche liznalem :P

100_8745.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.