Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szamek co ten avatarek chce osiągnąć? :mysli:

ćwiczy ruch posuwisto-zwrotny :naughty: aby dojść do perfekcji :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szamek co ten avatarek chce osiągnąć? :mysli:

ćwiczy ruch posuwisto-zwrotny :naughty:

to jakiś mało pojętny bo dość długo to już ćwiczy :D

Opublikowano

ćwiczy narazie na "sucho" później dostanie pewien egzemplarz zwany fantomem :naughty:

a może i mało pojęty bo zobacz jaką ma pustkę w głowie :decayed:

Opublikowano

widocznie odporny na wiedze i trudny do zajeb........... :kox:

Opublikowano
  • Autor

widocznie odporny na wiedze i trudny do zajeb........... :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widocznie odporny na wiedze i trudny do zajeb........... :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pewnie jest tak jak mówisz :wink4:

Opublikowano

qrcze człowiek odejdzie na chwile a tu dwie strony naskrobane i jeszcze cos do rachunku chcą doliczyć :shocked:

Opublikowano

widocznie odporny na wiedze i trudny do zajeb........... :kox:

:polew: :polew: :polew:

Sebuś jak przylece to zrobimy jakąś sesje bo mi się juz avatarek znudził :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

widocznie odporny na wiedze i trudny do zajeb........... :kox:

:polew: :polew: :polew:

Sebuś jak przylece to zrobimy jakąś sesje bo mi się juz avatarek znudził :rolleyes:

oczywiscie nie ma problemu polecam sie :D wybierasz scenerie kostiumy i jestem :D:naughty: :naughty: :naughty::kox::wink4:

Opublikowano

A możemy my wybrać "kostium" ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

A możemy my wybrać "kostium" ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

heheheh nie wiem gdzie i w jakiej scenerii bedzie sesja :evil::slina: :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

widocznie odporny na wiedze i trudny do zajeb........... :kox:

:polew: :polew: :polew:

Sebuś jak przylece to zrobimy jakąś sesje bo mi się juz avatarek znudził :rolleyes:

no Ania powiem Ci, że za mną też już chodzi zmiana avatarka - najlepiej na coś z moją "myszą" - zapewne jakiś pomysł mi wpadnie w międzyczasie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A możemy my wybrać "kostium" ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nie bo nie chce być na banerze :evil:

Opublikowano

:hi: Co tam słychać w Łodzi? :naughty:

Dzisiaj słyszałem ciekawą historie :polew:

Wiecie dlaczego kobiety żyją dłużej niż mężczyźni?

Bo muszą nadrobić czas zmarnowany na parkowanie :polew:

Opublikowano

:hi: Co tam słychać w Łodzi? :naughty:

Dzisiaj słyszałem ciekawą historie :polew:

Wiecie dlaczego kobiety żyją dłużej niż mężczyźni?

Bo muszą nadrobić czas zmarnowany na parkowanie :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

ale ja mam czerwone szpile i ładnie by się prezentowały z niunią rem1ka

może pożyczy samochód :cool1:

Opublikowano

witam witam :) a propo remika jestem ciekaw jak zalatwil sprawe z warsztatem

Opublikowano

siema Tomek jak tam autko odebrales :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale ja mam czerwone szpile i ładnie by się prezentowały z niunią rem1ka

może pożyczy samochód :cool1:

:evil: :evil: :evil:

z moim lazurkiem tez bedzie dobrze :P:embarrassed::evil: :evil: :evil::slina::naughty::decayed:

Opublikowano

siema Tomek jak tam autko odebrales :wink4:

Siema odebrane dostalem 4 nowe opony zimowe, mate do bagaznika i dywaniki welurowe nie ma to tamto :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.