Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rynek byłby super, ale trzeba by znać kogoś, żeby załatwić wjazd :confused4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te dwa filmiki jeszce rkwon obczaj, też jest dużo fajnych ujęć

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________No i ogólnie we wszystkich filmach brakuje dupeczek :evil:
Opublikowano
  • Autor

dobra tak jak ujecia skrecimy tak chetnych kobiet do filmu moze braknac :/

ale i tak damy rade :)

Opublikowano

ktory z kolegow bedzie tak wspaniałomyslny i jutro ma chwile i oczywiscie ma vaga...

potrzebuje skasowac błędy, bo pokazuje mi ze mam do przejechania 0 km.... kiedys mialem taki bład i wystarczylo skasowac wiec mysle ze moge zrobic tez teraz tak.

Opublikowano

...Witam Panowie z słynnej na cały świat LDZ Bandy . To ja , Grzechotnik , od prania tapicerek , a jak mówiłem , a nigdy nie rzucam słów na wiatr , zapraszam do Ksawerowa na dopieszczenie tapicerki . Bartek wie wszystko , rozmawialiśmy przez telefon i chcę się odwdzięczyć za pomoc udzieloną mi owej niedzieli na spociku , aczkolwiek będę jeszcze potrzebował waszej pomocy i waszej znajomości sprzętów zwanych A4 . SWszystkie ustalenia kierować do bartka , bo jest najbliżej mnie ( ok 800 m ) , a dalej pozdrawiam i życzę wszystkim solidnego dopieszczenia i wymintolenia jajek i kurczaczków w te Święta Wielkanocne... :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurde ciekawi mnie czy oni kreca to z reki czy z jakiegos zestawu bo jak z reki to maja jakiegos nie alko typka ktorego u nas brak

:D :D :D:P chociaz duzo sie da wyciagnac softwarowo jesli chodzi o stabilizacje obrazu :)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:30_________________________________________________o prosze jak milo sie zrobilo :)

pozdro Grzechotnik i

ktory z kolegow bedzie tak wspaniałomyslny i jutro ma chwile i oczywiscie ma vaga...

potrzebuje skasowac błędy, bo pokazuje mi ze mam do przejechania 0 km.... kiedys mialem taki bład i wystarczylo skasowac wiec mysle ze moge zrobic tez teraz tak.

zapraszamy na spota na tego i kolejne :) vag zawsze sie znajdzie :) ja niemam ale jeszcze 1 raz i dostpiae zaszczytu bycia 5 razy na spocie :D i darmowego vaga i kasowania bledow :D :D :P :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ktory z kolegow bedzie tak wspaniałomyslny i jutro ma chwile i oczywiscie ma vaga...

potrzebuje skasowac błędy, bo pokazuje mi ze mam do przejechania 0 km.... kiedys mialem taki bład i wystarczylo skasowac wiec mysle ze moge zrobic tez teraz tak.

Ile placisz? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

chcialbym ujecia lania wody na znaczek panton remik to raz dwa ujecie ruszania w pelnej piz*zie i tu obstawiam maria dobre kolo ladne i fajne auto :) ujecia na wyscigu no to juz do ustalenia

nie wiem jak mial chlopak od eski nie wiem czy bedzie jak bedzei no to z im bedzedzie duzo ujeec :D dj autko jak najbardziej wiadomo czemu :D:P Kimiasz dobrze sie prezentuje chris lakier czystos kurde tak bede wymienial bez sensu widzicie u kazdego sie cos skreci :) bedzie fajnie i beda zdjecia i film :D a niech nam inni zazdroszcza jesli kimiasz jeszcze zrobi to co dzis mowil :D urosniemy zobaczycie :D [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:42_________________________________________________

ktory z kolegow bedzie tak wspaniałomyslny i jutro ma chwile i oczywiscie ma vaga...

potrzebuje skasowac błędy, bo pokazuje mi ze mam do przejechania 0 km.... kiedys mialem taki bład i wystarczylo skasowac wiec mysle ze moge zrobic tez teraz tak.

Ile placisz? :confused4:

obecnosc na spotach regularnie = nie ( kaska jak napisalem wczesniej) kaska = profity = marketing :D :D :D:decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:43_________________________________________________no gdzie wszyscy ?? przepraszam ???!!!??? :embarrassed:

Opublikowano

place w naturze :polew: :polew: nie no chce jutro to zrobic bo w weekend wracam do domu, a mnie denerwuje to 0 km na fisie. :sick3:

Opublikowano

jestem przecież :>

Opublikowano

fajnie by każdy miał też tablice rejestracyjne z własnym nickiem ale to już za późno chyba :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no chyba za pozno aczkolwiek wiecej pracy bedzie to odemnie wymagao i moze nei wygladac dobrze takze do filmu bez rejestracji czyli biale kartki

z ksera ja wemze ze soba :)mam doswiadczenie po kawalerskim :D:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no chyba za pozno aczkolwiek wiecej pracy bedzie to odemnie wymagao i moze nei wygladac dobrze takze do filmu bez rejestracji czyli biale kartki

z ksera ja wemze ze soba :)mam doswiadczenie po kawalerskim :D:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

fajnie by każdy miał też tablice rejestracyjne z własnym nickiem ale to już za późno chyba :kwasny:

Ja mam tablice z napisem sex instructor :polew: :polew: mogę wziąźc w sobotę :evil:

Opublikowano
  • Autor

fajnie by każdy miał też tablice rejestracyjne z własnym nickiem ale to już za późno chyba :kwasny:

Ja mam tablice z napisem sex instructor :polew: :polew: mogę wziąźc w sobotę :evil:

no i jak ujednolicimy do tego dla mnei git :P hehehehe albo biala kartka moja rejestracja wychodzi w 5 sekund :) takze no problemo :) na szybi sie ominie :)

Opublikowano

ktory z kolegow bedzie tak wspaniałomyslny i jutro ma chwile i oczywiscie ma vaga...

potrzebuje skasowac błędy, bo pokazuje mi ze mam do przejechania 0 km.... kiedys mialem taki bład i wystarczylo skasowac wiec mysle ze moge zrobic tez teraz tak.

a o co Ci chodzi?

Opublikowano
  • Autor

blad serwisu jak na moj gust :)

:kox:

Opublikowano

przeglądzik :gwizdanie:

Opublikowano

przeglądzik :gwizdanie:

do zrobienia :naughty:
Opublikowano

tylko musi przyjechać z drzewem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.