Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szamek, gratulacje Klubowiczu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nawet nikt nie zauważył :wink4:

Oooo faktycznie klubowicza dostał. Też nie zauważyłem :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S

Witam z rana :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka LDZ Banda :> :> :> :>

tak dla przypomnienia :wink4:

PPPPIIIIIĄĄĄĄTTTTTTTUUUUUNNNNNNIIIIIOOOOO

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :drool: :drool: :drool: :buhaha: :buhaha: :buhaha::banan2: :banan2: :banan2::lol1: :lol1: :lol1::banan3: :banan3:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no ja widzialem ale co on dostal klubowicza bo kupil b7 ?? :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no ja widzialem ale co on dostal klubowicza bo kupil b7 ?? :polew: :polew: :polew::wink4:

ty :shocked: no nie gadaj, że za zakup :decayed: :decayed:

Seba jak tam Gadżety LDZ Bandy tj. koszulki :mysli: :mysli: :mysli: :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no ja widzialem ale co on dostal klubowicza bo kupil b7 ?? :polew: :polew: :polew::wink4:

ty :shocked: no nie gadaj, że za zakup :decayed: :decayed:

Seba jak tam Gadżety LDZ Bandy tj. koszulki :mysli: :mysli: :mysli: :?: :?:

w sumie stanelo nie ogarniam wszystkiego troche brakuje mi czasu :)

teraz film skladam wiec nie dam rady jeszcze zajac sie koszulkami

w sumie co stanelo na tym ze projekty jako takie sa trzeba wybrac kogos kto

nam to wydrukuje z koszulkami za przystepna cene :)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no ja widzialem ale co on dostal klubowicza bo kupil b7 ?? :polew: :polew: :polew::wink4:

Taaa. Tak więc jak chesz być różowy to kupuj B7 , bo od nowego roku trzeba będzie kupić B8 :polew: :polew: :polew:

P.S

Co z Sobotą ? Coś ustalone ?[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 06:47_________________________________________________

w sumie co stanelo na tym ze projekty jako takie sa trzeba wybrac kogos kto

nam to wydrukuje z koszulkami za przystepna cene :)

Seba trzeba zagadać z Jarko - królem gadżetów klubowych :hi:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no ja widzialem ale co on dostal klubowicza bo kupil b7 ?? :polew: :polew: :polew::wink4:

Taaa. Tak więc jak chesz być różowy to kupuj B7 , bo od nowego roku trzeba będzie kupić B8 :polew: :polew: :polew:

P.S

Co z Sobotą ? Coś ustalone ?[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 06:47_________________________________________________

w sumie co stanelo na tym ze projekty jako takie sa trzeba wybrac kogos kto

nam to wydrukuje z koszulkami za przystepna cene :)

Seba trzeba zagadać z Jarko - królem gadżetów klubowych :hi:

no pieknie to co musiales kupic za czerwony ?? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew::wink4:

no spoko jarko juz cos tam wczesniej pisal tylko jak to u nas czasami bywa :wink4: brakuje domkniecia sprawy :)

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 08:17_________________________________________________a co z sobota to nie wiem w koncu bo ja tak jak mowilem ze dolece jakos na nie zadlugo bo 19 -20 musze leciec w inne miejsce no ale damy rade jakos napewno :)

ktos sie mial dowiadywac o to gdzie co i jak i nie wiem w koncu

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

siema siema Pany :D

Opublikowano

:bry:

dzisiaj miałem spotkania klubowe po drodze, najpierw Misiek na Kolumny a później Romek na Kopcińskiego

Opublikowano

Doooo :bry: piątunio , powitać :kawa:

Opublikowano
  • Autor

siemka siemka :) no oby do 16 :):D

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

Szamek, gratulacje Klubowiczu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nawet nikt nie zauważył :wink4:

ja zauważyłam :] czytałam dziś w zakupie kontrolowanym :]

Szamek, gratulacje Klubowiczu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nawet nikt nie zauważył :wink4:

Oooo faktycznie klubowicza dostał. Też nie zauważyłem :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S

Witam z rana :decayed:

sam dopiero teraz zauważyłem :naughty: :naughty: :naughty:

miałem większe parcie na klubowicza, więc musiałem kupić B7 które w zasadzie jest mi niepotrzebne :polew: :polew: :polew:

a tak w ogóle to powitać :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

Szamek, gratulacje Klubowiczu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nawet nikt nie zauważył :wink4:

ja zauważyłam :] czytałam dziś w zakupie kontrolowanym :]

Szamek, gratulacje Klubowiczu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nawet nikt nie zauważył :wink4:

Oooo faktycznie klubowicza dostał. Też nie zauważyłem :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S

Witam z rana :decayed:

sam dopiero teraz zauważyłem :naughty: :naughty: :naughty:

miałem większe parcie na klubowicza, więc musiałem kupić B7 które w zasadzie jest mi niepotrzebne :polew: :polew: :polew:

a tak w ogóle to powitać :hi: :hi: :hi:

Niesamowite.....jak to ludzie sie poświęcają żeby tylko mieć tego "klubowicza" . Dobrze że nie trzeba mieć w "stajni" po jednym z każdego modelu Audi :>

Opublikowano

qrcze to ja chyba za wczesnie kupilem b7 jak od teraz daja klubowicza

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

Szamek, gratulacje Klubowiczu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nawet nikt nie zauważył :wink4:

ja zauważyłam :] czytałam dziś w zakupie kontrolowanym :]

Szamek, gratulacje Klubowiczu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nawet nikt nie zauważył :wink4:

Oooo faktycznie klubowicza dostał. Też nie zauważyłem :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S

Witam z rana :decayed:

sam dopiero teraz zauważyłem :naughty: :naughty: :naughty:

miałem większe parcie na klubowicza, więc musiałem kupić B7 które w zasadzie jest mi niepotrzebne :polew: :polew: :polew:

a tak w ogóle to powitać :hi: :hi: :hi:

Niesamowite.....jak to ludzie sie poświęcają żeby tylko mieć tego "klubowicza" . Dobrze że nie trzeba mieć w "stajni" po jednym z każdego modelu Audi :>

Madzia no tak jakoś właśnie wyszło :wink4: wszystko przez to zboczenie i miłość do audi :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:50_________________________________________________

qrcze to ja chyba za wczesnie kupilem b7 jak od teraz daja klubowicza

nie pierdziel tylko pisz do prezesa i się domagaj :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale po moich przejsciach nie wiem czy klubowicz to nie za malo :D[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:52_________________________________________________Seba a w mojej sprawie nic nie wiadomo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.