Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Magda- niestety o New Beetle niewiele jestem w stanie powiedzieć...

silnik 1,9 vw to chyba znasz ? :mysli::wink4:

Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna :wink4:

znaczy się DJ się wykręca :sarcastic:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DJ się nie wykręca;D Silnik 1,9 tdi praktycznie każdy jest godny polecenia, ale przecież pytałaś o całokształt Beetle, a nie tylko jednostkę napędową, więc odpowiedziałem zgodnie z prawdą :wink4:

Opublikowano

DJ się nie wykręca;D Silnik 1,9 tdi praktycznie każdy jest godny polecenia, ale przecież pytałaś o całokształt Beetle, a nie tylko jednostkę napędową, więc odpowiedziałem zgodnie z prawdą :wink4:

no a co można oglądać ? przecież nie będziemy dyskutowac nad stylistyką, tylko silnik trzeba by było looknąc w jakim stanie ile pociągnie np. i wydaje mi się, że tu ogarniasz temat technicznie? lakier- wiadomo tzn nie wiadomo- nie posiadam miernika, zawieszenie...podobno teraz zrobione

Opublikowano

profesjonalny miernik do lakieru posiada mój kolega, ale jakieś crash'e, itp wyjdą od razu i nie potrzeba do tego celu miernika. Silnik można zlogować i będzie wiadomo, czy jest git;)

Opublikowano
  • Autor
:vaglogi: jeeeeah najwieksza emota :D
Opublikowano

Magda- niestety o New Beetle niewiele jestem w stanie powiedzieć...

silnik 1,9 vw to chyba znasz ? :mysli::wink4:

Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna :wink4:

znaczy się DJ się wykręca :sarcastic:

DJ jest po prostu nie śmiały jak ja... :rolleyes:

Opublikowano

Magda- niestety o New Beetle niewiele jestem w stanie powiedzieć...

silnik 1,9 vw to chyba znasz ? :mysli::wink4:

Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna :wink4:

znaczy się DJ się wykręca :sarcastic:

DJ jest po prostu nie śmiały jak ja... :rolleyes:

oki koledzy to jak jesteście chętni to czy pasi wam sobota rano do 14 lub niedziela ? my z mężem jak kupowaliśmu Audi to powiem tak....mieliśmy dużo szczęścia także możemy wspierać- duchowo :cool1:

auto wstawione obecnie do komisu ale można je wyciągnąć jak mowi właściciel- ul.Łaska Pabianice

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam szanownie zgromadzonych

Opublikowano
  • Autor

siemanko chopy :D

i jak Bruno rozumiem ze autko odpalilo na spocie ?? ;) Kimi nie popsul ? :)

Opublikowano

Sebek to, że nie mogło odpalić wtedy auto Bruno to właśnie Kimiasz zj***ł...

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:26_________________________________________________

oki koledzy to jak jesteście chętni to czy pasi wam sobota rano do 14 lub niedziela ? my z mężem jak kupowaliśmu Audi to powiem tak....mieliśmy dużo szczęścia także możemy wspierać- duchowo :cool1:

auto wstawione obecnie do komisu ale można je wyciągnąć jak mowi właściciel- ul.Łaska Pabianice

ze mną nie ma problemu... [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:26_________________________________________________

Witam szanownie zgromadzonych

gaz wyregulowali ? :cool1:

Opublikowano

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem " Panton będziesz na spocie z Vagiem ? wiesz Kimiego bym poprosił, ale trochę się boję. Czy można vagiem wyczaić, że świece są dupowate? Ponoć wyregulowali[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:36_________________________________________________Nie mogę wrzucić swojego avatarka z dysku na kompie tylko z adresu, czy może znów czegoś nie zauważyłem?

Opublikowano

Magda....co jest, że z A4 na Garbusika chcesz się przesiąść? :thumbdown: :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem " Panton będziesz na spocie z Vagiem ? wiesz Kimiego bym poprosił, ale trochę się boję. Czy można vagiem wyczaić, że świece są dupowate? Ponoć wyregulowali

komp będzie...

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:36_________________________________________________Nie mogę wrzucić swojego avatarka z dysku na kompie tylko z adresu, czy może znów czegoś nie zauważyłem?

chyba tylko po http........[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:50_________________________________________________

Magda....co jest, że z A4 na Garbusika chcesz się przesiąść? :thumbdown: :gwizdanie:

pewnie mężusio przesiądzie się do A4 i będzie wpadał na spoty :kox:

Opublikowano
Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem "

Bruno_74

Proponuję Ci założyć wątek na forum technicznym z pytaniem: "Czy kasując błędy zapisane w pamięci sterownika silnika 1.8T można unieruchomić samochód"

Opublikowano

Kimi skasowałeś mi czujnik za 140 :) plus wymiana :polew: Żart jeżeli nie załapałeś bo Cie jeszcze na tyle nie znam

Opublikowano

Kimi skasowałeś mi czujnik za 140 :) plus wymiana :polew: Żart jeżeli nie załapałeś bo Cie jeszcze na tyle nie znam

Ano nie załapałem, sorki, ja też jeszcze Cię na tyle nie znam, żeby załapać, kiedy żartujesz :)

Opublikowano
Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem "

Bruno_74

Proponuję Ci założyć wątek na forum technicznym z pytaniem: "Czy kasując błędy zapisane w pamięci sterownika silnika 1.8T można unieruchomić samochód"

Kimiesz nie ma sensu się unosić tylko warto się zastanowić bo przecież chciałeś dobrze.... i bez zakładania wątku odpowiem Ci, że można.... :gwizdanie:

Opublikowano
:guma::beach::pali:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.